Data:
- Kompozyt-Expo
Miejsce:
Kraków, Polska

Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o., Galicyjska 9, 31-586 Kraków, PL
Tel.:
+48 12 644 59 32
Fax:
+48 12 644 61 41
www:
www.kompozyty.krakow.pl
e-mail:
kompozyty@targi.krakow.pl

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to najważniejsze w Polsce spotkanie poświęcone branży kompozytów – materiałów przyszłości.

Wydarzenie organizowane jest przez Targi w Krakowie Sp. z o.o. o, firmę o ponad 20-letnim doświadczeniu w organizacji wystaw, konferencji i sympozjów. Targi odbywają się w nowoczesnym i funkcjonalnym obiekcie – Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

Targi Kompozyt-Expo to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie na polskim rynku. W 2016 roku targi skupiły 214 firm oraz ponad 3 tys. specjalistów, z czego znaczna część przyjechała do Krakowa z zagranicy. Dla branży materiałów kompozytowych to najważniejsze dwa dni w roku. Czołowe firmy z Polski i zagranicy przyjeżdżają do stolicy Małopolski, by zaprezentować najnowsze osiągnięcia - produkty, technologie, usługi. Kontakty biznesowe, wymiana wiedzy i doświadczeń, wykłady ekspertów, prezentacje oraz niezwykłe wydarzenia towarzyszące. Dzięki współpracy z najlepszymi naukowcami z polskich uczelni technicznych oraz reprezentantami biznesu targi Kompozyt-Expo co roku kreują trendy w branży, poszerzając swój program o nowe dziedziny. Rosnąca liczba wystawców z zagranicy na Kompozyt-Expo pozwala skupić w sercu Europy nowości dotyczące kompozytów z różnych zakątków świata, czyniąc Kraków polską stolicą światowych trendów kompozytowych.


  Organizator :
Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Organizator imprez targowych

więcej

Poprzednie edycje