Kształtowanie jutra - prezentacja tajwańskich maszyn

Kształtowanie jutra - prezentacja tajwańskich maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy

Data:
-
Miejsce:
on-line, on-line, on-line on-line, Tajwan
Organizator:
Biuro Handlu Zagranicznego Ministerstwa Gospodarki Tajwanu (BOFT) oraz Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA). Biuro Organizatora w Polsce: Taiwan Trade Center Warsaw
Tel.:
+48 22 398 78 64
www:
reurl.cc
e-mail:
pawel@ttcw.it.pl

Tajwańskie maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy cieszą się międzynarodową renomą, a według Global Trade Atlas, wartość eksportu tego przemysłu w roku 2020 wyniosła 899,53 mln USD. Czyni to Tajwan szóstym największym eksporterem na świecie.

Aby pomóc międzynarodowym producentom wyrobów z tworzyw sztucznych i gumy w poprawie wydajności produkcji i dostosowaniu jej do nowoczesnych trendów w czwartek 6 maja o godzine 10:00 czasu polskiego odbędzie się seminarium internetowe „Kształtowanie jutra - prezentacja tajwańskich maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy”.

Pięciu wiodących tajwańskich producentów maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, w tym Allen Plastic, ChumPower, Fu Chun Shin, Multiplas i Polystar, zaprezentuje swoje najnowocześniejsze produkty, od maszyn pakujących, rozdmuchiwarek, wtryskarek po maszyny do recyklingu.

Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Biuro Handlu Zagranicznego Ministerstwa Gospodarki Tajwanu (BOFT)  oraz Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA).

Rejestracja: https://reurl.cc/MZzQyX (do 4 maja 2021)

Szczegóły: https://reurl.cc/e9kblK

Kontakt do biura organizatora w Polsce (Taiwan Trade Center Warsaw, pawel@ttcw.it.pl, tel. 22 398 78 64)

banner-plastech-550x75