PCI Days 2022

Targi dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Data:
-
Miejsce:
EXPO XXI, Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa, Polska
Organizator:
Wydawnictwo Farmacom Wodzisław Śląski 44-300 ul. Świętego Jana 16
Tel.:
32 455-31-61
www:
pcidays.pl
e-mail:
targi@pcidays.pl
Zarezerwuj hotel

PCI Days to jedyne w Polsce międzynarodowe targi B2B łączące branżę farmaceutyczną i kosmetyczną. Targi te to wyjątkowa okazja do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami i nowościami produktowymi. Powstały one aby integrować dostawców z producentami leków i kosmetyków. Stwarzają niepowtarzalną okazję na zaprezentowanie oferty oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Odwiedzającymi nasze targi są przedstawiciele zakładów farmaceutycznych i kosmetycznych: kierownicy działu badań i rozwoju, szefowie działów kontroli jakości, kierownicy laboratoriów, technolodzy, szefowie działu zaopatrzenia, szefowie działu utrzymania ruchu, decydenci, inżynierzy procesów, kierownicy działu planowania produkcji, szefowie działu pakowania, decydenci w działach zakupów, przedstawiciele instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży. W sumie odwiedziło nas ponad 1200 osób w tym ok.100 zakładów farmaceutycznych i kosmetycznych znanych w branży od lat jak również nowo powstałych.

Trendy i inspiracje

Kolejnym, nieodłącznym elementem Targów PCI Days będą 2 strefy Inspiracji, w których odbędą się specjalistyczne i inspirujące wykłady, poprowadzone przez ekspertów z zakładów farmaceutycznych i kosmetycznych. Dzięki różnorodnym tematom każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie.

Zakres tematyczny targów

Podczas targów odbędzie się:

  • Farmaceutyczna Strefa Inspiracji oraz Kosmetyczna Strefa Inspiracji - liczne wykłady merytoryczne w Farmaceutycznej i Kosmetycznej Strefie Inspiracji dotyczące trendów, prognoz i rozwiązań
  • Warsztaty dla zakupowców dedykowane obu branżom
  • Konferencja "Be Inspired Nowości Surowcowe 2022/2023" skierowana dla branży kosmetycznej - producenci i dostawcy surowców zaprezentują swoje nowości w formie krótkiego wystąpienia.