SilesiaPLASTICS&RUBBER 2015

Targach Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Przemysłu Gumowego

Data:
-
Miejsce:
Sosnowiec, Polska,
Centrum Targowo–Konferencyjne Expo Silesia, ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec
Organizator:
Expo Silesia Sp. z o.o. ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec
Tel.:
+48 32 788 75 54
Fax:
+48 32 788 75 25
www:
www.exposilesia.pl
e-mail:
silesiarubber@exposilesia.pl
Zarezerwuj hotel
Zapraszamy do udziału w Targach Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Przemysłu Gumowego SilesiaPLASTICS&RUBBER. To wydarzenie, które koncentruje się na zagadnieniach przetwórstwa gumy, silikonów i kauczuku. Zakres tematyczny targów dopełniają firmy z produktami usługami dla rynku tworzyw sztucznych.

Jest to wydarzenie organizowane w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski, w bliskim sąsiedztwie jednej z największych w Europie Specjalnych Stref Ekonomicznych.

Wystawie prezentującej produkty i usługi będzie towarzyszyć konferencja organizowana przez Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników, Oddział Farb i Tworzyw w Gliwicach. Celem Konferencji "Advances in Plastics Technology" ("Postępy w technologii tworzyw polimerowych") jest nawiązanie oraz poszerzenie współpracy między specjalistami z Europy Środkowej, Wschodniej i Zachodniej oraz między przedstawicielami świata nauki i przemysłu. Głównym jej przesłaniem jest transfer postępu technicznego z firm będących liderami w dziedzinie tworzyw w świecie, jak również renomowanych ośrodków naukowo-badawczych do ośrodków naukowych oraz przemysłowych w Polsce oraz krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Reportaże

Forum