Data:
-
Miejsce:
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, ul. Gdańska 187, Bydgoszcz, Polska

Organizator:
Bydgoski Klaster Przemysłowy, Gajowa 99, 85-717 Bydgoszcz, PL
Tel.:
695 990 147
www:
www.klaster.bydgoszcz.pl
e-mail:
a.matuszak@klaster.bydgoszcz.pl

Bydgoski Klaster Przemysłowy objął patronatem Warsztaty Techniczne pt. "Laser czyszczący - rewolucja w Przetwórstwie Tworzyw Sztucznych oraz zastosowanie robotów współpracujących z laserem" organizowane przez IceTech Polska wraz z 5sAUTOMATE Sp. z o.o.

Warsztaty odbędą się w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym, ul. Gdańska 187 w Bydgoszczy dnia 16.01.2020 r., o godz. 09.45

Główną przesłanką Warsztatów jest wprowadzenie na rynek polskich przedsiębiorstw zajmujących się Przetwórstwem Tworzyw Sztucznych najnowszej, innowacyjnej metody czyszczenia form wtryskowych za pomocą lasera oraz pokazanie możliwości zautomatyzowania procesu czyszczenia dzięki robotom. Bezinwazyjne i chroniące środowisko metody czyszczenia to przyszłość polskich firm.

Spotkanie to będzie doskonałą okazją do poznania najnowszej, przyszłościowej technologii czyszczenia oraz da możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy organizatorami a uczestnikami spotkania, jak również wymiany doświadczeń między przedstawicielami firm uczestniczących w Warsztatach.

Organizatorzy zaplanowali krótką część teoretyczną, ale główny nacisk kładą na część praktyczną – dlatego zapraszają do zabrania ze sobą detali  do przetestowania laserowej metody oczyszczania.

Szkolenia warsztatowe to efektywny sposób przekazywania wiedzy i umiejętności dzięki któremu przed uczestnikami otwierają się nowe horyzonty i możliwości rozwiązywania problemów produkcyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt e-mail: a.matuszak@klaster.bydgoszcz.pl lub tel. 695 990 147. Zgłoszenia przyjmujemy do 10.01.2020 r.


adnotacja-2019-12-24-103822


  Organizator :
brak

Bydgoski Klaster Przemysłowy

Bydgoski Klaster Przemysłowy skupia firmy z branży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz szereg instytucji okołobiznesowych