151511 osób - nasz rekord miesięcznej oglądalności

151511 osób - nasz rekord miesięcznej oglądalności
Miło nam poinformować, że z początkiem 2008 r. pobiliśmy kolejny rekord jeśli chodzi o oglądalność naszego serwisu Plastech.pl. Statystyki pokazują, że nie ma w Polsce drugiego tak chętnie oglądanego serwisu internetowego, poświęconego branży tworzyw sztucznych i opakowań.

Jeszcze nie tak dawno temu, bo w maju ub. roku cieszyliśmy się z przekroczenia po raz pierwszy w naszej historii bariery 100 tys. odwiedzin w skali miesiąca.

Przy okazji tego wydarzenia zastanawialiśmy się, czy jest to jednorazowe osiągnięcie, związane np. z najważniejszymi w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych targami Plastpol, czy może stały trend, dzięki któremu uda nam się na dobre utrzymać wynik 100 tys. osób, szukających potrzebnych im informacji na stronach Plastech.pl.

Przyszłość okazała się bardziej optymistyczna niż się wówczas spodziewaliśmy.

Nasza oglądalność bez problemu przekroczyła poziom 100 tys. osób. Na tym jednak krzywa wzrostu się nie zatrzymała.

Ten rok rozpoczęliśmy bowiem imponującym rezultatem 151511 osób. Tyle ludzi trafiło w styczniu na nasze strony. To absolutny rekord jeśli chodzi o naszą oglądalność. Być może w przyszłości całkiem realne jest pobicie granicy 200 tys. użytkowników.

Oglądalność serwisu Plastech.pl

Tak duża frekwencja oczywiście mobilizuje do dalszej pracy. Stale rozwijamy więc nasz katalog branżowych firm. W tej chwili za jego pośrednictwem można znaleźć informacje o 1712 przedsiębiorstwach, działających m.in. na rynku tworzyw sztucznych, opakowań oraz szeroko pojętego recyklingu. Jednocześnie na naszych stronach znajduje się ponad 2 tys. ofert biznesowych B2B.

W tej chwili przygotowujemy kolejne niespodzianki związane z funkcjonalnością naszego serwisu. O co dokładnie chodzi, to póki co tajemnica. Kiedy wszystko będzie gotowe, wówczas nasz serwis stanie się jeszcze atrakcyjniejszym miejscem w internetowej sieci.

Czytaj więcej: Plastech 39