75 lat firmy Georg Utz - Ludzie, siła relacji

4 spojrzenia na doświadczenie pracy w Grupie Utz przez jej pracowników

Jerry Tu, Kierownik Sprzedaży Utz China:
"Pracuję w Utz China od ponad dziesięciu lat. W tym czasie byłem świadkiem rozwoju i wzrostu Utz China, a także wiele zyskałem osobiście jako pracownik tej spółki. Od młodego mężczyzny do ojca dwóch synów – zarówno moje życie osobiste jak zawodowe stabilnie się układa dzięki mojemu zaangażowaniu. Uczestnicząc w Utz China Family Days, moja rodzina  również mocno interesuje się moją pracą. Zdecydowanie mam nadzieję, że Grupa Utz będzie się nadal rozwijać. Jestem gotowy, aby rozwijać się razem z Utz China i pomóc w kształtowaniu dalszych sukcesów Utz w ciągu najbliższych dziesięciu lat."
jerrytu1
Jerry Tu, Kierownik Sprzedaży Utz China:


Whitney Burton, Kierownik ds. Obsługi Klienta, Utz USA:
"Dołączyłam do Georg Utz Inc. w czerwcu 2011 roku bez doświadczenia produkcyjnego i stale szukałam okazji do nauki, rozwoju i odniesienia sukcesu. Dostałam możliwość pracy z wieloma wspaniałymi ludźmi, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspierać mój rozwój zawodowy.
Mentalność rodzinna oznacza, że życiowe kamienie milowe  są celebrowane z takim samym zapałem, jak postęp zawodowy. Rozwój firmy jest prawdziwym świadectwem inwestycji w rozwój pracowników w każdej lokalizacji na całym świecie. Miałam szczęście być częścią tej firmy przez ostatnią dekadę i z niecierpliwością czekam na dalszy jej rozwój oraz więcej okazji do zdobywania doświadczenia i nowych możliwości w nadchodzących latach."

whtineyburton
Whitney Burton, Kierownik ds. Obsługi Klienta, Utz USA:


Arkadi Zimmermann, Kierownik Działu Przygotowania Materiałów w Utz Niemcy:
"Odbyłem praktykę zawodową w Georg Utz a po jej zakończeniu  pozostałem w firmie . Powodem, dla którego wybrałem Utz, była pozytywna atmosfera i dobre perspektywy zawodowe. Ponadto słyszałem wiele pochlebnych informacji  o Utz jako pracodawcy. Obecnie jestem szefem przygotowania materiałów i kontynuuję szkolenie, aby zostać mistrzem rzemiosła. Widzę realną perspektywę na przyszłość w tym zawodzie. To, co szczególnie podoba mi się w moich zadaniach, to  ich zróżnicowanie. Każdego dnia pojawiają się  przede mną nowe wyzwania. Ponadto codziennie robimy coś dla środowiska, a tym samym zapewniamy zrównoważony rozwój - kwestię, która zawsze była dla mnie bardzo ważna. "

arkadizimmermann1
Arkadi Zimmermann, Kierownik Działu Przygotowania Materiałów w Utz Niemcy:


Shaun Batty, Kierownik ds. Utrzymania Ruchu i Zakładu Utz UK:
"Swoją karierę w Utz rozpocząłem 14 lat temu i od pierwszego dnia czuję się w pełni wspierany w firmie, w której wartości rodzinne są bliskie sercu i która ma wysokie zaufanie do swoich pracowników. Dla mnie to jest interesująca, wymagająca i jednocześnie bardzo satysfakcjonująca praca. Inspiruje mnie to do bycia częścią wspaniałego zespołu, który jest odpowiedzialny za niesamowity rozwój firmy, który wspólnie pokonuje wyzwania, aby osiągnąć pozytywny wynik i który zawsze pamięta, że wszystko jest możliwe."

shaunbatty1
Shaun Batty, Kierownik ds. Utrzymania Ruchu i Zakładu Utz UK: