ARBURG na targach K 2016: ALLROUNDER, freeformer, Przemysł 4.0 i inne

ARBURG na targach K 2016:… Łącznie 27 maszyn firmy ARBURG będzie demonstrować innowacyjne aplikacje, technologie i rozwiązania „pod klucz” na tegorocznych targach K 2016 w Dusseldorfie, w dniach od 19 do 26 października. Na stoisku targowym „13A13” firma ARBURG przedstawi 12 eksponatów, prezentujących najnowszy stan techniki - w tym kilka światowych premier.

Efektywne i wydajne maszyny, aplikacje i technologie
„Kto zna firmę ARBURG, ten wie, że potrafimy zaskoczyć, trzymając asa w rękawie. Nie może być inaczej i w tym ważnym dla nas roku targów K” – mówi żartobliwie Michael Hehl, współwłaściciel i rzecznik zarządu firmy ARBURG i dodaje: „W marcu miała miejsce światowa premiera nowej, przystępnej cenowo serii maszyn elektrycznych ALLROUNDER GOLDEN ELECTRIC. Był to nasz pierwszy, lecz z pewnością nie ostatni nowy produkt przygotowany na ten rok. Wszystkich zainteresowanych obecnymi kierunkami rozwoju branży zapraszam do odwiedzenia naszego stoiska A13 w hali 13. Zaprezentujemy wiele innowacji i aktualnych trendów - zarówno w dziedzinie technologii wtrysku, jak i z zakresu produkcji addytywnej, czy rozwiązań zgodnych z koncepcją Przemysł 4.0”.

Główne punkty ekspozycji firmy ARBURG na K 2016:
  • Inteligentna produkcja - Przemysł 4.0 w wyrobach i systemach produkcyjnych
  • Nowe wtryskarki elektryczne - ALLROUNDER GOLDEN ELECTRIC
  • Na czasie - lekkie elementy konstrukcyjne, silikony i maszyny szybkobieżne
  • Automatyzacja – od prostych manipulatorów, po instalacje „pod klucz”
  • Rozwiązania dla przemysłu - produkcja addytywna na urządzeniu freeformer
  • Nowość – punkt rekrutacji na stoisku „13A13”

Czytaj więcej:

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233

Reportaże

Forum