Amerykanie przejmują słoweński NiceLabel

Amerykanie przejmują słoweński…

Firma Loftware, Inc., działająca w dziedzinie rozwiązań do zarządzania etykietowaniem i grafiką dla przedsiębiorstw, oraz NiceLabel, jeden z czołowych producentów systemów do zarządzania etykietami, poinformowały dzisiaj, że łączą się pod korporacyjnym parasolem Loftware. Takie połączenie zapewnia ich klientom i partnerom bogatszy wybór rozwiązań, udostępniając szersze możliwości w zakresie etykietowania oraz korzyści płynące z większych nakładów na rozwiązania i technologie chmurowe. Oznacza to także, że nowy lider będzie dysponował łącznie 60-letnim specjalistycznym doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów z etykietowaniem w firmach różnej wielkości i z wielu różnych branż na całym świecie.

- Nasi klienci, partnerzy handlowi i technologiczni oraz rynek generalnie będą czerpać korzyści z naszej strategicznej wizji, która zakłada dostarczanie szerszych i głębszych rozwiązań do etykietowania równolegle z powiększeniem skali działalności, świadczeniem światowej klasy usług i zapewnieniem globalnego wsparcia. Łączy ona także najbardziej utalentowanych pracowników w branży, aby osiągać nowe poziomy innowacyjności - powiedział prezes i dyrektor naczelny Loftware, Robert O’Connor, Jr.

- Zarówno Loftware, jak i NiceLabel notowały stabilny wzrost i rozwój w ciągu ostatnich kilku lat, szczególnie w roku 2020, kiedy rozwiązania do etykietowania stały się tak istotne dla ciągłości łańcucha dostaw. Krok ten łączy dwie prężne organizacje, nadając tempo planom znacznej ekspansji w ciągu następnej dekady i dalej - dodał Robert O’Connor, Jr.

Rozległa globalna sieć partnerska NiceLabel obejmuje sprzedawców, niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), producentów OEM oraz partnerów w dziedzinie technologii druku, którzy dostarczają rozwiązania i technologię druku NiceLabel. Uzupełniając tę ofertę, Loftware wnosi dogłębne doświadczenie w zakresie sprzedaży, serwisu i wsparcia rozwiązań do zarządzania etykietowaniem i grafiką dla dużych organizacji globalnych. Połączone przedsiębiorstwo będzie kontynuować działalność, oferując produkty Loftware oraz NiceLabel i zapewniając najszerszy wybór chmurowych rozwiązań do etykietowania klientom bezpośrednim oraz partnerom handlowym na całym świecie. Razem obie firmy będą w jeszcze większym zakresie usprawniać działanie łańcucha dostaw, wspierać dostosowanie do zmieniających się przepisów i optymalizować operacje biznesowe przedsiębiorstw z szerokiego przekroju branż, m.in. z sektora nauk o życiu, produkcyjnego, spożywczego, handlu detalicznego, motoryzacyjnego, produktów konsumenckich, odzieżowego i innych.

- Z przyjemnością łączymy się z Loftware i cieszymy się, że będziemy mogli zapewnić większe możliwości naszym partnerom handlowym i klientom końcowym, dostarczając im nowe rozwiązania i innowacje, aby pomagać im rozwijać działalność - stwierdził dyrektor naczelny NiceLabel, Chris Walsh.

- Te dwie firmy oferują prawdziwie komplementarne rozwiązania, które jeszcze nigdy nie były tak istotne. Ich połączenie stwarza wspaniałą szansę na to, aby przyspieszyć jeszcze bardziej wzrost, zwłaszcza w czasie, kiedy organizacje starają się zadbać o spełnianie zmieniających się wymagań klientów i wymogów regulacyjnych oraz ustandaryzować etykietowanie w swoich jednostkach rozrzuconych po całym świecie.

W czwartek 14 stycznia o godzinie 16.00 czasu CET odbędzie się webinarium firmy Loftware, podczas którego Robert O’Connor, Jr. będzie mówił o tym, jak połączone rozwiązania Loftware i NiceLabel fundamentalnie przekształcą rynek etykietowania.