Ampacet wprowadza koncentrat klasy medycznej ProVital+ Permstat zapewniający stałą antystatyczność

Ampacet wprowadza koncentrat…

Firma Ampacet, światowy lider w dziedzinie koncentratów, wprowadziła na rynek ProVital+ Permstat, czyli koncentrat antystatyczny o charakterze niemigrującym opracowany specjalnie z myślą o zapewnieniu natychmiastowych i trwałych właściwości antystatycznych folii poliolefinowych stosowanych w przemyśle farmaceutycznym.

Ampacet ProVital+ Permstat, zastosowany w zewnętrznych warstwach folii opakowaniowych, tworzy w najgrubszej warstwie folii specjalną sieć polimerową, która umożliwia rozpraszanie ładunków elektrostatycznych nagromadzonych na powierzchni folii w całej warstwie zewnętrznej. Efekt antystatyczny jest natychmiastowy i utrzymuje się stale przez cały okres eksploatacji folii.

Dzięki rozpraszaniu ładunków koncentrat ProVital+ Permstat skutecznie usuwa proszek z materiałów opakowaniowych, co wyklucza zaleganie cząstek wewnątrz worka w wyniku działania elektryczności statycznej. W workach zgrzewanych ProVital+ Permstat wyklucza pozostawanie proszku w obszarze zgrzewania. ProVital+ Permstat może stanowić składnik folii polietylenowych do pomieszczeń czystych, które służą do przechowywania i przenoszenia surowców farmaceutycznych lub substancji aktywnych stosowanych w produkcji leków.

ProVital+ Permstat zapewnia całkowitą spójność formuły z polityką zapewniającą niezmienność stosowanych surowców na poziomie CAS i handlowym, w połączeniu z produkcją z zachowaniem stałych parametrów procesu, odbywającą się pomieszczeniach kontrolowanych w celu zminimalizowania ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego.

permstat-photo-final11


Aby uzyskać więcej informacji o asortymencie ProVital+ firmy Ampacet, prosimy pisać na adres marketing.europe@ampacet.com