Aukcja charytatywna wciąż trwa

Aukcja charytatywna wciąż… Aukcja charytatywna na rzecz Fundacji „Pomóż i Ty” zostaje przedłużona o kolejne 7 dni. Ostateczny termin licytacji upływa z dniem 18 grudnia.

Całkowity dochód uzyskany z licytacji zostanie przeznaczony na zakup protez rąk i nóg dla 14-letniego Arka Kukawskiego, podopiecznego Fundacji.

Przypominamy, że przedmiotem licytacji są kalendarze autorskie na rok 2010, których fundatorem a zarazem organizatorem całej akcji jest firma Drewnex Recycling Plastics.

Licytacja odbywa się na stronie internetowej Organizatora www.drewnex.pl oraz na portalach Plastech.pl, tworzywa.pl , tworzywa.org i gdzie znajdują się wszelkie informacje oraz na bieżąco uaktualniane są wyniki aukcji.

Sposób licytacji jest prosty – swoją ofertę kwoty należy przesłać na adres aukcja@drewnex.pl wraz z nazwą firmy i/lub imieniem i nazwiskiem licytującego, w temacie maila wpisując „Aukcja charytatywna Pomóż i Ty 2009”.

Aktualne wyniki licytacji
Ostatnia aktualizacja z dnia 14.12.2009 godz. 8
1. 125zł
2. 100 zł
3. 100zł
4. 55zł
5. Licytuj

Liczba kalendarzy jest ograniczona i wynosi 50 sztuk. Cena wywoławcza to jedynie 50 zł. Cena końcowa natomiast – nieograniczona.

Nie bądźmy obojętni. Odmieńmy los Arka i wspólnie spełnijmy jego marzenia.

Aukcja charytatywna


Czytaj więcej: