Barwniki do tworzyw technicznych na targach Fakuma

Barwniki do tworzyw technicznych… GRAFE podczas targów Fakuma, które w dniach 17-21 października odbędą się w niemieckim Friedrichshafen, przedstawi ofertę barwników i dodatków do tworzyw technicznych.

Tworzywami technicznymi są polimery o doskonałych właściwościach fizycznych i chemicznych, które są wykorzystywane do produkcji elementów technicznych. Te tworzywa można znaleźć praktycznie we wszystkich sektorach przemysłowych, zwłaszcza tam, gdzie należy zastępować ciężkie materiały, takie jak metal, i gdzie potrzebne jest techniczne know-how. Łatwość przetwórstwa, dobra stabilność chemiczna oraz odporność na ścieranie i zużycie powodują, że tworzywa techniczne są idealnym materiałem.

Oferta produktów firmy GRAFE obejmuje szeroki zakres barwników i dodatków do technicznych tworzyw sztucznych, takich jak poliamid (PA), polioksymetylen (POM), politereftalan butylenu (PBT), poliwęglan (PC), termoplastyczny poliuretan (TPU), polimetakrylan metylu (PMMA ) i wielu innych. W nowoczesnej fabryce GRAFE ponad 300 pracowników rozwija i wytwarza konkretne surowce dla klientów do aplikacji na rynki krajowe i międzynarodowe.

Jakość, bliskość klientów, wiedza fachowa i innowacje - to cztery podstawowe kompetencje charakteryzujące GRAFE. Stanowią one swoiste punkty odniesienia, które określają i informują o wszystkich działaniach w całej firmie. Pracownicy GRAFE kierują się w swoich działaniach wizją firmy jako przedsiębiorstwa nieprzerwanie dążącego do najwyższej jakości, będącego blisko klientów i jako eksperta w dziedzinie wspierania innowacji - dziś i w przyszłości.

Firma GRAFE będzie obecna na targach Fakuma w hali B5 na stoisku nr 5306.

Źródło: GRAFE

Czytaj więcej:
Barwniki, koncentraty barwiące, tworzywa
 

Barwniki, koncentraty barwiące, tworzywa barwione w masie, stabilizatory termiczne, środki poślizgowe i smarne, antyblokery, stabilizatory UV, uniepalniacze

Polska, 42-700 Lubliniec, K. Miarki 15/4