Bezpłatne oprogramowanie do tworzenia etykiet NiceLabel dla organizacji walczących z COVID-19

Bezpłatne oprogramowanie do…

NiceLabel, czołowy producent oprogramowania do projektowania etykiet i systemów do zarządzania etykietami, oferuje bezpłatne subskrypcje swojego opartego na chmurze rozwiązania do etykietowania i usługi doradztwa technicznego organizacjom, które dołączyły do walki z COVID-19.

Firma NiceLabel podjęła niekomercyjną inicjatywę non-profit, aby pomóc tym organizacjom w jak najszybszym dostarczeniu tak potrzebnego sprzętu i materiałów medycznych: respiratorów, środków dezynfekujących, masek i innych niezbędnych zasobów do miejsc, gdzie są potrzebne.
Dostęp do opartego na chmurze rozwiązania do etykietowania umożliwi zaangażowanym organizacjom szybkie tworzenie nowych etykiet i sprawne umieszczanie ich na opakowaniach nowych serii produktów, aby sprzęt i materiały docierały bez zwłoki do personelu pierwszej linii.

Szansę na skorzystanie z oferty mają producenci przestawiający produkcję na krytyczne materiały medyczne, gospodarstwa rolne i inni producenci żywności, którzy muszą spełnić nowe wymagania dotyczące etykietowania w celu zapewniania niezbędnych dostaw żywności do supermarketów, szpitale oraz inni uczestnicy walki z COVID-19.

Przy udostępnianiu zainteresowanym stronom bezpłatnego rozwiązania do etykietowania NiceLabel będzie współpracować z nimi bezpośrednio, a w określonych przypadkach przez resellerów VAR i innych partnerów w branży informatycznej.

- Chcieliśmy pomóc wyeliminować opóźnienia w dostawie zaopatrzenia, zapewniając, aby etykietowanie nie było nigdy przeszkodą w jak najszybszym dostarczaniu krytycznych zasobów personelowi pierwszej linii. Nasza platforma chmurowa typu multi-tenant pozwala nam dostarczać rozwiązanie do etykietowania ze zdalnej lokalizacji w dowolne miejsce na świecie - i robić to ultraszybko powiedział Ken Moir, wiceprezes NiceLabel ds. marketingu

- Zamierzamy wykorzystać nasze możliwości, aby pomóc producentom błyskawicznie przestawić ich linie produkcyjne na kluczowy sprzęt i środki potrzebne w walce z COVID-19 i wspierać szybkie dostawy tych produktów dla personelu zmagającego się z tym nowym wirusem na pierwszej linii. Służymy pomocą i zachęcamy wszystkie podmioty potrzebujące wsparcia w etykietowaniu w związku z dostawami najważniejszych materiałów i sprzętu dla najbardziej potrzebujących, aby skontaktowały się z nami niezwłocznie - dodał Moir.

Organizacje potrzebujące pomocy w etykietowaniu w związku z epidemią COVID-19 proszone są o zgłaszanie swojego zainteresowania na stronie https://www.nicelabel.com/covid19

nl-manufacturing-logisticsCzytaj więcej:
Etykiety 132
COVID-19 186