Dobre informacje dla klientów Abplanalp Consulting

Dobre informacje dla klientów…
Polska spółka Abplanalp Consulting może pochwalić się coraz lepszą jakością swoich zagranicznych partnerów. Tak jest m.in. z hiszpańską firmą CME - znanym producentem wysokiej jakości uniwersalnych maszyn, które pozwalają na obróbkę skrawaniem detali wielkogabarytowych. Firma dynamicznie się rozwija, co przekłada się również na stałe ulepszanie oferty Abplanalp Consulting.

CME, to producent wysokiej jakości obrabiarek, które z powodzeniem znajdują odbiorców na polskim rynku. W ostatnim czasie przedsiębiorstwo, którego wyłącznym przedstawicielem w naszym kraju jest Abplanalp Consulting, wzbogaciło się o nowe hale produkcyjne, powiększyło magazyn, usprawniło system montowania swoich obrabiarek. Wszystko to przełoży się m.in. na skrócenie czasu dostarczania części zamiennych. Na zmianach - jak zapewnia polski przedstawiciel - skorzystają również klienci w naszym kraju.

Zmodernizowana hala montażowa w firmie CME

W ubiegłym roku Abplanalp Consulting dostarczył polskim odbiorcom ponad 300 różnego typu obrabiarek. W tym zestawie było wiele maszyn CME. Ich użytkownikami jest grono kilkudziesięciu kontrahentów, których park maszynowy wyposażony jest w CME. Abplanalp zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale też pomaga w zakresie serwisowym, serwisu części zamiennych i wyposażenia oraz szkoleń i aplikacji.

Obrabiarki tego producenta charakteryzują się bardzo dużą uniwersalnością ze względu na zastosowanie w nich skrętnej głowicy frezarskiej. Pozwalają na swobodną obróbkę detali o wielkich gabarytach. Obróbka to może odbywać się z różnych stron - z góry, z boków, od czoła, pod kątem, a nawet z dołu i to bez konieczności obracania detalu na stole. Właśnie to właściwości są największym wyróżnikiem obrabiarek CME.

Wszystkie wymienione zalety oznaczają dużą przewagę konkurencyjną, gdyż klasyczne pionowe centra wielu innych firm umożliwiają prowadzenie obróbki tylko z góry. Co więcej duża sztywność obrabiarek CME pozwala na bardzo wydajną obróbkę skrawaniem.

Maszyna firmy CME

Warto też wiedzieć, że omawiane urządzenia znajdują zastosowanie jako podstawowe narzędzie produkcyjno - remontowe oraz są wykorzystywane w narzędziowniach przy produkcji dużych form, tłoczników i wykrojników. Sięgają po nie również producenci maszyn.

Chociaż CME - jak już wspomniano - to hiszpański koncern, a jego inwestycje dotyczą właśnie zakładów zlokalizowanych w tym kraju, to jednak błędem byłoby sądzić, że polscy użytkownicy maszyn tego producenta nie mają się z czego cieszyć. Jest wprost przeciwnie. Polacy też odczują zmiany.

- Potężne inwestycje CME w rozwój zaplecza produkcyjnego, połączone ze zmianami organizacyjnymi mają duże znaczenie dla polskich użytkowników maszyn - tłumaczą przedstawiciele firmy Abplanalp Consulting. - Przede wszystkim produkowane obecnie obrabiarki posiadają jeszcze lepsze parametry techniczne. Z kolei większy skład części zamiennych będzie miał bezpośrednie przełożenie na szybszą reakcję serwisową w naszym kraju. Poprawa oferty produktowej CME oraz lepsza jakość usług spowoduje też wzrost zainteresowania urządzeniami firmy w Polsce.

Zlokalizowane w Hiszpanii zakłady firmy CME


Firma Abplanalp Consulting, to uznany przedstawiciel zachodnio-europejskich producentów obrabiarek do obróbki elektroerozyjnej, plastycznej, skrawaniem, cieplnej, laserowej, a także maszyn pomiarowych. Spółka posiada też wyspecjalizowany dział przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Czytaj więcej: Obrabiarki 46 Maszyny 490

brak
 

Haas, cnc, obróbka cnc, obrabiarki cnc, obrabiarki sterowane numerycznie, obrabiarki ciężkie,

Polska