Dospel Plastics postawi na energooszczędność

Dospel Plastics postawi na…
Znane są już szczegóły ekspozycji firmy Dospel Plastics na targach RubPlast Expo 2008 - specjalistycznych targach przetwórstwa gumy i tworzyw sztucznych. Impreza odbędzie się w Sosnowcu w dniach 24 - 26 września 2008.

Dospel Plastics - oficjalny partner targów - jako wyłączny przedstawiciel marki pokaże osprzęt peryferyjny azjatyckiej firmy Shini. Na stoisku spółki (nr 337) będzie można zobaczyć m.in. szeroką gamę podajników i młynków, a także termostaty, chłodziarkę, mikser, rotometry, odwilżacz oraz magnesy i klemy. Termostat i chłodziarka będą posiadały ścianki z pleksiglasu, aby móc dokładnie przyjrzeć się ich pracy.

Peryferia Shini są bardzo dobrze znane wśród polskich i europejskich przetwórców. Dospel Plastics sprowadza je już od kilku lat, a od niedawna jest również przedstawicielstwem firmy na całą Europę. Shini Europe z powodzeniem zaopatruje europejskich agentów Shini.

- W swojej ofercie, jak zawsze postawimy na precyzję i energooszczędność. Podczas ostatnich targów, na których firma była obecna, prezentowaliśmy energooszczędną wtryskarkę Mars. Także osprzęt Shini jest energooszczędny. Dbałość o środowisko oraz niski poziom hałasu to jego dodatkowe, równie zachęcające atuty.

Jako wyłączny dystrybutor Shini w Polsce, Dospel Plastics posiada pełny zakres serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jednak niezawodność peryferii powoduje, że nie jesteśmy zmuszeni do nieustającego korzystania z ich usług. Jak zostało nam bowiem zagwarantowane, Shini spełnia najbardziej wygórowane wymagania stawiane na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Czytaj więcej: Targi 1017

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81