Drzwi Otwarte Plastigo

Drzwi Otwarte Plastigo
Firma Plastigo organizuje Drzwi Otwarte. Odbędą się one 21 września 2012 r. w Częstochowie, w siedzibie spółki.

Spotkanie ma na celu prezentację wszystkich możliwości jakie oferuje Plastigo swoim klientom, przybliżenie sposobu funkcjonowania serwisu oraz zapoznanie z pełną ofertą maszyn i urządzeń.

Dodatkowo będzie również okazją do prezentacji usług komplementarnych parterów Plastigo. W programie przewidziane są m.in. seminaria z zakresu wiedzy o przetwórstwie tworzyw sztucznych, prezentacje dotyczące finansowania zakupu, pokazy pracy maszyn i urządzeń, zwiedzanie firmy, konsultacje specjalistyczne oraz również aukcje urządzeń, konkursy z nagrodami i wspólne grillowanie.

- Wydarzenie skierowane jest do osób związanych z branżą przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz do wszystkich tych, którzy zechcą zaczerpnąć szerszej informacji na temat oferty Plastigo, czyli zarówno właścicieli firm, jak i ich pracowników, przedstawicieli sektora B+R, organizacji. W trakcie spotkania będzie zatem możliwa wymiana wiedzy i doświadczeń między sektorem przedsiębiorstw a jednostkami badawczymi czy uczelniami – mówi Marta Sikora, koordynator ds. marketingu w Plastigo.

W tej chwili w ofercie Plastigo znajdują się wtryskarki marki Borche oraz marki Negri Bossi, których firma jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Oferuje także urządzenia peryferyjne Shini, roboty i manipulatory marki Star oraz taśmociągi.

Czytaj więcej: Konferencje 256

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81

Komornik Komornik
*.73.80.168

Wysłany: 2012-09-19 10:09:24

Mam przyjechać i oglądać bankruta?..

Normall Normall
*.138.243.178

Wysłany: 2012-09-20 09:32:46

Ty to sobie pojedź do Valdemara - macie podobnie wredny poziom mentalny.