Dzień otwarty w Abplanalp, czyli obrabiarki Haas i degustacja win

Dzień otwarty w Abplanalp, czyli obrabiarki Haas i degustacja win
W najbliższy czwartek 28 lutego w Warszawie firma Abplanalp Consulting organizuje kolejny już Dzień Otwarty. Tym razem będzie to "Dzień Otwarty" firmy Haas, organizowany wspólnie z firmami Sartorius, Esprit CAM Center i połączony dodatkowo ze spotkaniem Klubu Użytkownika maszyn Haas.

Firma Haas Automation jest największym producentem obrabiarek na świecie. Jej oferta obejmuje kompletną linię pionowych i poziomych centrów obróbkowych CNC, tokarek CNC oraz stołów obrotowych. Produkuje również szereg specjalistycznych maszyn, takich jak pięcioosiowe centra obróbkowe, centra do produkcji form wtryskowych, obrabiarki dla narzędziowni oraz frezarki bramowe.

Na świecie zainstalowanych jest aktualnie ponad 75 tys. maszyn Haas. W tej liczbie blisko 700 pracuje w Polsce. W naszym kraju jest 450 użytkowników tych urządzeń. Organizowane ostatniego dnia lutego w Warszawie spotkanie będzie więc okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami, posiadającymi maszyny Haas.

- W tegorocznej edycji spotkań z cyklu "Dni Otwarte firmy Haas" prezentowane będą wybrane nowoczesne techniki obróbki oparte na maszynach firmy Haas z wykorzystaniem wyrobów wiodących producentów narzędzi. Podczas najbliższego spotkania w naszym Centrum Techniczno-Wystawowym zostanie zaprezentowane wykonanie gwintu o dużym skoku M68 x 6 w stali stopowej M200 oraz ciekawe operacje frezarskie na pozostałych maszynach - tłumaczą przedstawiciele firmy Abplanalp Consulting.

Oprócz prezentacji wykonania gwintu w ramach spotkania zaplanowano również m.in. omówienie systemu Esprit CAM Center. Jest to nowe oprogramowanie wyposażone w szereg technologii, czyniących pracę programistów CNC - odpowiedzialnych za programowanie frezarek, tokarek i wycinarek EDM - jeszcze prostszą. Esprit 2008 to najnowsze osiągnięcie firmy DP Technology, a zarazem kolejny model programu, który już od kilkunastu lat gości na rynku i cieszy się dużą popularnością. Skierowany jest do współpracy z systemem operacyjnym Microsoft Windows XP oraz Microsoft.

"Dzień Otwarty" w firmie Abplanalp rozpocznie się 28 lutego o godz. 9.30. Zaplanowano je w Centrum Techniczno-Wystawowym Abplanalp Consulting w Warszawie przy ulicy Wróblewskiego 31. Na zakończenie spotkania przygotowano interesująca niespodziankę - prezentację i degustację markowych win.

Wydrukuj i wyślij Zaproszenie


brak
 

Haas, cnc, obróbka cnc, obrabiarki cnc, obrabiarki sterowane numerycznie, obrabiarki ciężkie,

Polska