ELESA+GANTER wydawcą "Magazynu dla konstruktorów"

ELESA+GANTER wydawcą "Magazynu…
„Magazyn dla konstruktorów” – tak nazywa się nowy biuletyn elektroniczny uruchomiony właśnie przez firmę Elesa+Ganter Polska. Magazyn powstał z myślą o osobach zainteresowanych informacjami o nowych produktach marki ELESA+GANTER oraz o nowinkach technicznych i ważnych wydarzeniach branżowych. Biuletyn będzie dostarczany raz w miesiącu. Trafi do prenumeratorów pocztą elektroniczną.

Treść „Magazynu dla konstruktorów” można śledzić na stronie www.elesa-ganter.info.pl. Na tej samej stronie można go także zaprenumerować. Wystarczy podać imię, nazwisko, nazwę firmy, stanowisko i adres e-mail, na który elektroniczny biuletyn ma być wysyłany.

W „Magazynie” znajdą się m.in. informacje o nowych produktach, które powiększyły ofertę ELESA+GANTER Polska. Ich opisy będą wzbogacane ilustracjami oraz stronami katalogowymi w formacie PDF zawierającymi parametry techniczne prezentowanych produktów.

Biuletyn będzie też informował o ważnych wydarzeniach branżowych (np. targach lub wystawach) oraz podawał ciekawostki techniczne z kraju i ze świata. W tym drugim przypadku artykuły będą skupiały się na tematyce dotyczącej innowacyjnych rozwiązań, wynalazków i wzornictwa przemysłowego w branżach, w których wykorzystywane są oferowane przez ELESA+GANTER Polska standardowe elementy maszyn.

Grupa ELESA+GANTER jest światowym liderem w produkcji znormalizowanych elementów maszyn. Została powołana do życia przez dwie współpracujące ze sobą od 30 lat firmy ELESA i Otto Ganter. W latach 1993-94 firmy te, jako jedne z pierwszych na świecie, uzyskały certyfikaty jakości ISO 9001.

ELESA+GANTER to blisko 40 tys. elementów standardowych takich jak: dźwignie, dociskacze, uchwyty, pokrętła, elementy ustalające oraz wiele wykonań specjalnych.

Wszystkie produkty łączą w sobie zarówno funkcjonalność, innowacyjność i wytrzymałość, jak i dbałość o formę. Potwierdzeniem tego jest ponad 100 patentów i ponad 20 nagród z najbardziej prestiżowych światowych wystaw i konkursów m.in. "International Forum Design Award ", "Compasso d'Oro" w Mediolanie oraz "Design Center" w Stutgarcie.

Marka jest reprezentowana w ponad 30 krajach świata, m.in. w Polsce. ELESA+GANTER Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy ELESA+GANTER i zajmuje się dystrybucją produktów rodzimej marki.