Etykiety z samolaminującą taśmą dedykowane profesjonalistom

Etykiety z samolaminującą…

Brother wprowadza do swojego portfolio linię etykiet Pro, która sprawi, że znakowanie będzie trwałe, elastyczne i ekonomiczne. Seria dedykowana jest elektrykom, inżynierom infrastruktury sieciowej i osobom pracującym w branży przemysłowej. 

Etykiety z serii Pro powstały z wytrzymałych i trwałych materiałów oraz profesjonalnych klejów, co zapewnia niezawodne rozwiązanie do etykietowania nawet w najbardziej wymagających środowiskach. Asortyment linii Pro Tape obejmuje siedem typów taśm w różnych szerokościach i kombinacjach kolorystycznych:

  • Taśma samolaminująca umożliwia zabezpieczenie zadrukowanych etykiet i trwałą ochronę dzięki warstwie laminatu. Idealna do przewodów, w tym CAT6A.
  • Mocno klejąca taśma laminowana przeznaczona do gładkich, chropowatych lub malowanych proszkowo powierzchni,
  • Elastyczna, laminowana taśma identyfikacyjna Flexi ID stworzona do owijania i oznaczania przewodów.
  • Rurka termokurczliwa ze specjalnej nieprzylepnej taśmy, która po obkurczeniu przylega do kabla.
  • Laminowana taśma zabezpieczająca (plomba) dla dodatkowej ochrony, wyraźnie wskazująca czy etykieta została naruszona i uniemożliwiająca jej ponowne naklejenie.
  • Taśma kalkowa dedykowana branży przemysłowej, posiada termoczułą warstwę, która maskuje tusz lub specjalne płyny do bezpośredniego znakowania części.

Etykiety serii Pro przeszły serie testów, które potwierdziły, że oznaczenia są trwałe i nawet pod wpływem ścierania, działania środków chemicznych czy skrajnych temperatur pozostają czytelne. 

Taśma samoprzylepna charakteryzuje się trzykrotnie większą wytrzymałością na powierzchniach chropowatych, w porównaniu do standardowej taśmy firmy Brother. 

Elastyczna taśma identyfikacyjna i etykieta samolaminująca posiadają specjalnie opracowany klej do bezpiecznego owijania wokół zakrzywionych powierzchni o minimalnej średnicy 3 mm. Ponadto rurka termokurczliwa posiada certyfikat UL224 jako komponent zgodny z normą VW-1. Produkty serii spełniają wymagania przepisów dotyczących okablowania dla elektryków oraz norm ISO/IEC 14763-2 i ANSI/TIA-606-C dla inżynierów infrastruktury sieciowej. 

- Z punktu widzenia elektryka, specjalisty infrastruktury sieciowej i pracowników branży przemysłowej posiadanie etykiet, które są odporne na działanie czynników środowiskowych i przetrwają próbę czasu - jest kluczowe. Każda z tych branż zmaga się z innymi wyzwaniami jednak zapewnienie odpowiedniego oznaczenia, które będzie trwałe i czytelne to priorytet dla każdej z nich - Katarzyna Idzkiewicz, Senior Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.


Czytaj więcej:
Etykiety 151

Reportaże

Forum