Firma Abplanalp oferuje 10-procentową promocję na maszyny Haas

Firma Abplanalp oferuje 10-procentową…
Firma Abplanalp Consulting, wyłączny przedstawiciel w naszym kraju koncernu Haas, ogłosiła właśnie promocję na obrabiarki marki Haas wraz z wyposażeniem. 10 procentowa promocja rozpoczyna się jutro, czyli 1 kwietnia i potrwa do końca maja.

Swoją ofertą związaną z produktami Haas, Abplanalp Consulting pochwalił się w ubiegły czwartek przy okazji organizowanego przez siebie specjalnego Dnia Otwartego i Klubu Użytkownika maszyn Haas. W imprezie w warszawskim Centrum Techniczno-Wystawowym firmy uczestniczyło 50 osób.

Spotkanie rozpoczęło się pokazami procesów obróbkowych na wystawianych w Centrum maszynach Haas. W ich trakcie zaprezentowano toczenie kształtu na tokarce CNC oraz frezowanie elektrody z mosiądzu na centrum tokarskim. Na centrum frezarskim pokazywano też dwuetapową obróbkę szybkoobrotową (HSC). W pierwszym etapie wybierano kieszeń przy użyciu wiercenia i gwintowania. W drugim zaprezentowano natomiast wybieranie kieszeni za pomocą wytaczania. Pokazom towarzyszyły dyskusje na temat prezentowanych na maszynach, a także wykonywanych lub planowanych przez klientów procesów obróbkowych.

Dzień Otwarty i Klub Użytkownika maszyn Haas w firmie Abplanalp Consulting

- Przybyli goście mówili o różnych potrzebach swoich firm - opowiada Teresa Karwowska, specjalista ds. marketingu w Abplanalp Consulting. - Firmy planujące przejście z maszyn konwencjonalnych na sterowane numerycznie (CNC) wskazywały na wagę szkolenia z obsługi maszyn. Z uznaniem spotkał się również fakt, że Abplanalp świadczy, w różnym stopniu zaawansowania, szkolenia z obsługi maszyn. Doceniano też przyjazny, opracowany w języku polskim panel sterowania zainstalowany w maszynach Haas. Wymianę maszyn klienci postrzegali jako możliwość zwiększenia produkcji i poszerzenia kręgu swoich klientów. Wychodząc naprzeciwko potrzebom rynku nasza firma pomaga klientom nawiązywać kontakty biznesowe. Tym, którzy potrzebują wykonać prace na zlecanie udostępniamy kontakty do firm posiadających wolne moce przerobowe - dodaje Teresa Karwowska.

Czytaj więcej: Obrabiarki 46

brak
 

Haas, cnc, obróbka cnc, obrabiarki cnc, obrabiarki sterowane numerycznie, obrabiarki ciężkie,

Polska