Innowacyjne technologie i materiały w przetwórstwie tworzyw sztucznych

Innowacyjne technologie i…
Bydgoski Klaster Przemysłowy i Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki z Bydgoszczy zapraszają na konferencję "Innowacyjne technologie i materiały w przetwórstwie tworzyw sztucznych", która odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 22-23 listopada br.

Spotkanie odbędzie się:
  • 22 listopada 2017 r., w godz. 13.00 – 19.00 w Hotelu City mieszczącym się przy ul. 3 Maja 6 w Bydgoszczy,
  • 23 listopada 2017 r., w godz. 10.00 – 16.00 w Regionalnym Centrum Innowacyjności przy Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy przy ul. prof. Kaliskiego 7, w sali C8 (część teoretyczna) oraz w laboratoriach Wydziału Inżynierii Mechanicznej (część praktyczna).
W ciągu dwóch dni konferencji, jej uczestnicy będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie wtryskiwania i wytłaczania tworzyw sztucznych.

Konferencja organizowana jest przy współpracy firm: 3D Team Sp. z o.o., KRAIBURG TPE GmbH & Co. KG oraz Eastman Chemical B.V. Spółka z o.o.

Program konferencji

Zgłoszenia w terminie do 13 listopada 2017 r. przyjmuje pani Agnieszka Matuszak pod adresem e-mail a.matuszak@klaster.bydgoszcz.pl lub telefonicznie pod numerem +48 52 515 30 73.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Źródło: Bydgoski Klaster Przemysłowy