Interesująca oferta maszyn i urządzeń na RubPlast EXPO

Interesująca oferta maszyn…
Już we wrześniu odbędzie się inauguracyjne spotkanie branży tworzyw stucznych i gumy w EXPO Silesia w Sosnowcu. Nowoczesność, wysoka jakość, profesjonalizm to niewątpliwie atuty Centrum Targowo-Wystawienniczego EXPO Silesia.

Jak donoszą ostatnie wieści - lista wystawców atrakcyjnie się powiększa. W sektorze: producenci i dystrybutorzy maszyn do przetwórstwa gumy i tworzyw sztucznych - zaprezentują się wśród wielu innych, takie firmy jak BAGSIK - Gliwice, DOSPEL PLASTICS - Częstochowa, FOMPOL - Katowice, PLAST LINE - Wrocław, PONAR - Żywiec, WARTACZ - Wrocław. Wszystkich zainteresowanych, ciekawych wiedzy i nowinek z branży serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy.

Dla gości Targów RubPlast EXPO została uruchomiona rejestracja on-line, która umożliwia otrzymanie bezpłatnego zaproszenia.

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie na Targi RubPlast EXPO - wystarczy wypełnić podstawowy FORMULARZ REJESTRACYJNY na stronie Targów.

Warto skorzystać! Oferta ograniczona czasowo - tylko do 14 września 2008.

Na Targach nie zabraknie również wortalu Plastech.pl, dlatego serdecznie zapraszamy również na nasze stoisko nr 343!

Zachęcamy również wszystkich wystawców i inne osoby zainteresowane, do możliwości wysyłania zaproszeń na targi za pośrednictwem wortalu Plastech.pl, a także do korzystania z naszej bogatej palety usług reklamowych on-line. Szczegóły naszej oferty w dziale Reklama.

Czytaj więcej: Targi 1039