Irańskie firmy na targach Plastpol 2019

Irańskie firmy na targach…

Firmy z Iranu sukcesywnie wchodzą na rynki europejskie. Pojawią się również na kieleckich targach, z dużymi ekspozycjami, przywożąc ze sobą maszyny i prezentując nowoczesną produkcję tworzyw sztucznych.

Persian Gulf Petrochemical Industry Commercial Co. to jedna z wiodących irańskich firm branży, obecnych podczas targów Plastpol 2019 w Kielcach. Jest wyłącznym brokerem perskiej spółki Gulf Petrochemical Industries Company, drugiej co do wielkości korporacji petrochemicznej na Bliskim Wschodzie, która posiada 40% skumulowanej zdolności produkcyjnej irańskiego przemysłu petrochemicznego i 50% całkowitego eksportu petrochemicznego Iranu. PGPICC jest również jedynym agentem handlowym 14 kompleksów petrochemicznych.

Podczas targów Pllaspol 2019 produkty, które zobaczymy na wystawie to między innymi: polietylen niskiej gęstości (LDPE), polietylen dużej gęstości (HDPE), polietylen średniej gęstości (MDPE), polichlorek winylu (PVC), epoksydy, poliwęglany (PC), politereftalan etylenu (PET), izocyjanany (TDI i MDI), guma styrenowa-butadienowa (SBR).

Diba Masterbatch to producent koncentratów barwiących i dodatków, jeden z największych w Iranie. Działa od 1993 roku, oferując produkty wysokiej jakości do PE, PP i PET do przędzy PP B.C.F, włókien ciętych PET, POY, FDY, włókien typu spinbond, worków z tkanin, rozdmuchiwanej foli i wtryskarek. Posiada certyfikat ISO 9001, ISO 10004, ISO 10002 i normy europejskiej CE.

- Firma oferuje pigmenty PP, PE i PET o długiej żywotności, wysokiej stabilności cieplnej i wysokiej wytrzymałości na odbarwienie. Wszystkie pigmenty i dodatki mają dobrą odporność na działanie światła, ciepła i doskonałe właściwości dyspersyjne. W celu dopasowania kolorów firma wyposażona jest w Lab Machine, specjalną maszynę do testowania filtrów, próbek przędzy BCF, POY oraz przędzy CF - mówią specjaliści firmy. Dla przemysłu tworzyw sztucznych, na potrzeby formowania wytryskowego i rozdmuchowego firma Diba Masterbatch oferuje między innymi: węglan wapnia do wytłaczania i formowania wtryskowego, folie BOPP & BOPET, folie wielowarstwowe (PE i PP), butelki (PE i PET), rury (PE i PP), kontenery (PE i PP), przewody i kable oraz opakowania.

Wśród wystawiających się w Kielcach irańskich firm znalazła się także Persian Gulf Polymer Pooya Tejarat Novin Co. To producent polistyrenu, który zaprezentuje całą gamę produktów styrenowych, takich jak: GPPS, HIPS, ABS i EPS (klasy F i R). Zajmuje się również produkcją poliwęglanu, TDI, MDI, SBR i PBR.

Kolejna firma z Iranu, goszcząca na targach Plastpol to Entekhab Petrochemical Polystyrene Co., która jest producentem EPS dostępnego pod marką SNOWA EPS. Produkuje zwykłe EPS, EPS o zmniejszonej palności i EPS bez HBCD w różnych klasach dla różnych klientów na całym świecie.

Źródło: Targi w Kielcach


Czytaj więcej:
Targi 1176

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska
chemik
chemik
*.73.170.20

Wysłany: 2019-05-23 14:42:17

"Podczas targów Pllaspol 2019 produkty, które zobaczymy na wystawie to między innymi: polietylen niskiej gęstości (LDPE), polietylen dużej gęstości (LDPE), polietylen średniej gęstości (LDPE)," ... Gdyby tylko byly jakies rozne oznaczenia, skroty, zeby bylo mozna odroznic niska, srednia i wysoka gestosc polietylenu..

Jacek_l
Jacek_l

Wysłany: 2019-05-24 10:21:02

Dziękuję za uwagi, już poprawione. Pozdrawiam. JL