Jak zwiększyć możliwości produkcyjne, czyli technologie łączenia tworzyw

Jak zwiększyć możliwości produkcyjne… Co zrobić jeśli sama technologia wtrysku przy łączeniu tworzyw nie jest wystarczająca? Najlepiej skorzystać z metod, które poszerzają możliwości produkcji, takich jak spawanie, zgrzewanie, nitowanie lub klejenie i dołączyć do piątkowego szkolenia PlastigoAcademy (24.09.15).

Tym razem częstochowski dystrybutor zaprasza do udziału w szkoleniu, które jest nowością w cyklu, a pojawiło się w ramach odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez Przetwórców. Podczas spotkania omówione zostaną wszystkie najpopularniejsze metody łączenia tworzyw, takie jak spawanie, zgrzewanie, nitowanie czy klejenie. Uczestnicy poznają także podstawy technik łączenia tworzyw, ich mieszalności oraz odporności chemicznej. Wiedza nabyta na szkoleniu z pewnością okaże się przydatna w powiększeniu specjalizacji produkcji.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 308 PLN netto za osobę. W celu zgłoszenia na szkolenie lub poznania większej ilości szczegółów można pisać na adres szkolenia@plastigo.pl lub dzwonić 664 934 018.

Czytaj więcej:
Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81