Krahn Chemie dystrybutorem plastyfikatorów Santicizer

Krahn Chemie dystrybutorem…
Firma Valtris Specialty Chemicals, dostawca specjalistycznych substancji chemicznych, wyznaczyła Grupę Krahn Chemie na swojego nowego dystrybutora specjalistycznych plastyfikatorów na bazie estrów fosforanowych SANTICIZER® w Niemczech, Polsce, krajach Beneluksu, Szwajcarii, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii i w krajach nadbałtyckich.

- Firma Krahn Chemie jest dobrze znana w branży ze względu na swoje kompetencje w dziedzinie plastyfikatorów, szczególnie w zakresie najważniejszych zastosowań produktu SANTICIZER® takich jak farby i lakiery, kleje, materiały uszczelniające, kauczuk i PVC. Firma Krahn, dzięki swoim kluczowym kompetencjom w zakresie sprzedaży, marketingu i dystrybucji specjalistycznych substancji chemicznych, posiada silny i wykwalifikowany pod względem technicznym zespół sprzedażowy, który zapewni lepszy poziom obsługi naszych klientów - mówił Karl Billast, Dyrektor Biznesowy na region Europy/Azji i Pacyfiku ds. Specjalistycznych Plastyfikatorów w firmie Valtris Specialty Chemicals. - Prowadzimy już długoterminową, sprawdzoną i skuteczną współpracę z włoską spółką zależną Krahn Chemie, firmą Pietro Carini S.p.A. i jesteśmy przekonani, że dzięki nowemu partnerstwu zdobędziemy więcej klientów na nasze wydzielające niewielką ilość dymu i zmniejszające palność estry fosforanowe SANTICIZER®

- Firma Valtris Specialty Chemicals jest znanym wytwórcą produktów z elastycznego PCW. Dzięki tej współpracy uzupełnimy nasze kompleksowe portfolio plastyfikatorów w zakresie plastyfikatorów zaawansowanych technicznie. Dzięki asortymentowi estrów fosforanowych firmy Valtris będziemy mogli oferować naszym klientom bezhalogenowe rozwiązania dotyczące nowych norm w zakresie zmniejszania palności, które coraz bardziej koncentrują się na niewielkim wydzielaniu dymu - powiedział Axel Sebbesse, Dyrektor Zarządzający firmy Krahn Chemie Group.

Źródło: Krahn Chemie

Czytaj więcej: Plastyfikatory 38Reportaże

Forum

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08