Krahn Chemie dystrybutorem plastyfikatorów Santicizer

Krahn Chemie dystrybutorem…
Firma Valtris Specialty Chemicals, dostawca specjalistycznych substancji chemicznych, wyznaczyła Grupę Krahn Chemie na swojego nowego dystrybutora specjalistycznych plastyfikatorów na bazie estrów fosforanowych SANTICIZER® w Niemczech, Polsce, krajach Beneluksu, Szwajcarii, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii i w krajach nadbałtyckich.

- Firma Krahn Chemie jest dobrze znana w branży ze względu na swoje kompetencje w dziedzinie plastyfikatorów, szczególnie w zakresie najważniejszych zastosowań produktu SANTICIZER® takich jak farby i lakiery, kleje, materiały uszczelniające, kauczuk i PVC. Firma Krahn, dzięki swoim kluczowym kompetencjom w zakresie sprzedaży, marketingu i dystrybucji specjalistycznych substancji chemicznych, posiada silny i wykwalifikowany pod względem technicznym zespół sprzedażowy, który zapewni lepszy poziom obsługi naszych klientów - mówił Karl Billast, Dyrektor Biznesowy na region Europy/Azji i Pacyfiku ds. Specjalistycznych Plastyfikatorów w firmie Valtris Specialty Chemicals. - Prowadzimy już długoterminową, sprawdzoną i skuteczną współpracę z włoską spółką zależną Krahn Chemie, firmą Pietro Carini S.p.A. i jesteśmy przekonani, że dzięki nowemu partnerstwu zdobędziemy więcej klientów na nasze wydzielające niewielką ilość dymu i zmniejszające palność estry fosforanowe SANTICIZER®

- Firma Valtris Specialty Chemicals jest znanym wytwórcą produktów z elastycznego PCW. Dzięki tej współpracy uzupełnimy nasze kompleksowe portfolio plastyfikatorów w zakresie plastyfikatorów zaawansowanych technicznie. Dzięki asortymentowi estrów fosforanowych firmy Valtris będziemy mogli oferować naszym klientom bezhalogenowe rozwiązania dotyczące nowych norm w zakresie zmniejszania palności, które coraz bardziej koncentrują się na niewielkim wydzielaniu dymu - powiedział Axel Sebbesse, Dyrektor Zarządzający firmy Krahn Chemie Group.

Źródło: Krahn Chemie

Czytaj więcej: Plastyfikatory 36Reportaże

Forum

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2019-09-04

Bercik88

Program do ewidencji i napraw form wtryskowych 2019-09-02

Tipen1

Wytłaczarka HDPE, przegrzewa. 2019-07-25

Yellow

Problem z plastyfikacją PS 2019-07-14

Yellow

Docisk agregatu w maszynach hydraulicznych Engel. 2019-06-28