Kto miesza w DospelPlastics?

Kto miesza w DospelPlastics?
Zamieszania wokół firmy DospelPlastics ciąg dalszy. Wczoraj napisaliśmy o przykrej sprawie, jaka przytrafiła się częstochowskiej spółce. Dzisiaj przedstawiciele firmy znów zmuszeni byli zabrać głos.

- W związku z szumem informacyjnym, który powstał na temat marki DospelPlastics, która należy do AstenGroup ponownie informuję, iż nasza Firma jest jedynym i wyłącznym dystrybutorem urządzeń marek Haitian i Shini na Polskim rynku - tłumaczy w kolejnym oświadczeniu Adam Szubert, Kierownik Działu Marketingu i Działu IT. - Aby nie być gołosłownym w załączeniu przesyłam oświadczenia dotyczące tej kwestii od naszych dostawców. Przeczytałem w jednym z portali tekst o tytule „Zagadka DospelPlastics rozwiązana”.

Mam niestety wrażenie, iż wprost przeciwnie do tytułu, informacje zawarte w tej adnotacji wprowadzają jeszcze większe zamieszanie i dalece mijają się z prawdą. Nasi Klienci mogą spać spokojnie. Firma funkcjonuje w ten sam sposób co dotychczas, zapewniając serwis oraz pełną opiekę nad Klientami. Informuję również, że mamy podpisane długoterminowe umowy z wszystkimi naszymi dostawcami, a więc informacje z tekstu, o którym wspomniałem wyżej są nieprawdziwe i pochodzą z nierzetelnego i niestety też nikomu, oprócz twórców tej informacji, nieznanego źródła. Jeżeli tylko pojawi się rzetelna chęć dotarcia do prawdziwych informacji z pierwotnego źródła służę wszystkim z Państwa pomocą.

Tekst, o którym mowa w oświadczeniu Adama Szuberta ukazał się w jednym z branżowych serwisów internetowych. Oczywiście jednak nie w naszym wortalu Plastech.pl.

Poniżej oświadczenia firm Shini i Haitian o kontynuacji ich współpracy z firmą DospelPlastics:
Oświadczenie firmy Shini

Oświadczenie firmy Haitian

Czytaj więcej: Rynek 852

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81