LERG uhonorowany wyróżnieniem Orły Wprost

LERG uhonorowany wyróżnieniem…

W dniu 17 września w Rzeszowie odbyła się gala wręczenia nagród Orły „Wprost” Województwa Podkarpackiego organizowana przez wydawnictwo i redakcję tygodnika. Uhonorowana została także firma Lerg S.A.

- Bardzo nas cieszy, że ponownie znaleźliśmy się w gronie nagrodzonych firm. To ważne wyróżnienie, które potwierdza dobrą kondycję finansową naszego przedsiębiorstwa, a co za tym idzie słuszność obranej przez firmę strategii rozwoju - powiedział Andrzej Bek, dyrektor finansowy Lerg, który odebrał wyróżnienie.

Orły Wprost to nagrody dla firm, samorządów oraz wybitnych osobowości, którzy mają znaczący wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Pod uwagę brane są m.in. wyniki finansowe za ostatnie trzy lata. Tytuł Orła Wprost przyznawany jest wspólnie przez redakcję tygodnika oraz wywiadownię gospodarczą Bisnode.

lerg-orly-wprost
Producent i eksporter żywic poliestrowych
 

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb, formaliny oraz produktów do renowacji karoserii samochodowej marki Polfill

Polska