Lanxess „Virtual Days” po raz trzeci!

Lanxess „Virtual Days” po…

Lanxess „Virtual Days” już po raz trzeci! W dniach od 7 do 9 marca 2023 roku podczas wydarzenia online obecni i potencjalni klienci firmy z branży chemii specjalistycznej mogą dowiedzieć się o rozwoju nowych produktów, technologiach i globalnych trendach branżowych. Głównymi tematami będą: wykorzystanie specjalistycznych produktów chemicznych w sektorze ochrony konsumentów oraz zrównoważony rozwój.

Webinaria będą prowadzone w różnych językach oraz będą prezentowały treści dostosowane do lokalnych potrzeb. W sumie w 45 wydarzeniach online eksperci Lanxess poprowadzą uczestników przez takie tematy, jak: bezpieczeństwo biologiczne, pielęgnacja skóry, technologie baterii, recykling materiałów opakowaniowych i uzdatnianie wody. Tematy strategiczne, takie jak neutralność klimatyczna lub zrównoważone strategie finansowe zostaną zaprezentowane przez członków zarządu i prelegentów zewnętrznych.

Rejestracja na Lanxess „Virtual Days 2023” jest bezpłatna i odbywa się poprzez stronę: https://virtualdays.lanxess.com.

lanxess-pielegnacja
Uczestnicy „Virtual Days” mogą w interaktywny sposób poznawać światy produktów Lanxess prezentujące nowe osiągnięcia, technologie i ogólne trendy branżowe.
Obszary zainteresowania to ochrona konsumentów i zrównoważony rozwój.
Zdjęcie: Lanxess

LANXESS jest jednym z najważniejszych producentów specjalistycznych środków chemicznych na świecie. Przedmiotem działalności koncernu jest opracowywanie, produkcja i dystrybucja półproduktów chemicznych, dodatków, specjalistycznych substancji chemicznych oraz tworzyw sztucznych.

Polska