Lanxess zaprasza na cykl wydarzeń online

Lanxess zaprasza na cykl wydarzeń…

Lanxess Virtual Days EMEA: od 19 do 23 kwietnia 2021 obecni i potencjalni klienci firmy będą mogli się zapoznać z najnowszymi produktami, technologiami i ogólnymi trendami z branży chemii specjalistycznej podczas wydarzenia online.

Eksperci Lanxess z dziewięciu jednostek biznesowych poprowadzą w sumie 27 sesji online z kilku obszarów tematycznych: ''Budownictwo i powłoki'', ''Nowa mobilność'', ''Tworzywa sztuczne, zrównoważone środki zmniejszające palność i zrównoważony rozwój'' oraz ''Produkty ochrony konsumenta i specjalistyczne środki impregnacyjne''. Omówione zostaną również nadrzędne tematy branżowe, takie jak ''Gospodarka o obiegu zamkniętym'' oraz nowa unijna strategia zrównoważonego rozwoju w zakresie chemikaliów. Wszyscy uczestnicy będą ponadto mogli interaktywnie poznawać świat produktów koncernu w wirtualnym kampusie. W trójwymiarowej rzeczywistości wirtualnej wszystkie uczestniczące w wydarzeniu jednostki biznesowe zaprezentują się zwiedzającym i udzielą szczegółowych informacji na temat produktów i rozwiązań. Bogatą ofertę uzupełnią materiały wideo i broszury do pobrania.

- Cieszymy się, że po udanej premierze Lanxess Virtual Days w Azji w 2020 roku możemy teraz zaoferować ten innowacyjny format również naszym klientom w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki - podkreśla Ralf Krueger, dyrektor regionalny EMEA w Lanxess.

Wszyscy zainteresowani udziałem w Lanxess Virtual Days EMEA mogą bezpłatnie zarejestrować się na stronie internetowej http://virtualdays.lanxess.com/.Czytaj więcej:

LANXESS jest jednym z najważniejszych producentów specjalistycznych środków chemicznych na świecie. Przedmiotem działalności koncernu jest opracowywanie, produkcja i dystrybucja półproduktów chemicznych, dodatków, specjalistycznych substancji chemicznych oraz tworzyw sztucznych.

Polska