Lepsza Strona Tworzyw - finałowa "20"

Lepsza Strona Tworzyw - finałowa…
Zakończyliśmy pierwszy etap konkursu Lepsza Strona Tworzyw, którego organizatorem był nasz portal Plastech.pl, a patronami firmy Azoty Tarnów i Drewnex Recycling Plastics.

Na podstawie głosów użytkowników wyłonionych zostało 20 firm z najciekawszymi firmowymi stronami internetowymi. Teraz czas na ocenę specjalistów. Pierwszego dnia targów Plastpol nastąpi uroczyste ogłoszenie lareatów w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce w sali CK-2 od godz. 13.30, na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Przypomnijmy, że przez ostatnie dwa miesiące w naszym wortalu trwała emocjonująca walka na głosy, które mogli oddawać wszyscy internauci.

Spośród 74 zgłoszonych stron firmowych tylko 20 zostanie poddane ocenie naszego jury.

I tak w głosowaniu internautów zwyciężyła firma West Sp. z o.o. ze stroną www.west.waw.pl , a tuż za nią uplasowały się firmy Help (www.ekologia24.biz) i VGT Polska (www.vgt.com.pl).

Oto pełna lista firm, które zakwalifikowały się do finału Konkursu.

1. West Sp. z o.o.
2. Help FHU
3. VGT Polska Sp. z o.o.
4. Firma Odkamieniacz.pl
5. Technik Solution Beata Cichoń
6. Alma Color Sp. z o.o.
7. Plastigo
8. Tuplex Sp. z o.o.
9. Betaplast Beata Wojciechowska
10. ZAK S.A.
11. Nosta s.c.
12. Wama s.c. Małgorzata Pięta, Łukasz Pięta
13. Firma Skowroński
14. Boral P.P.H.U. Aleksander Borowicz
15. Top Technik
16. Lerg S.A.
17. Polmar Profil Sp.z o.o.
18. Ponar Plast
19. plsonic welding solutions
20. Zakład Mechanizacji i Narzędzi For-Mech Sp. z o.o.

Łącznie w naszym konkursie oddano ponad 22 tys. głosów. Część głosów została odfiltrowana przez algorytmy zabezpieczające przed automatycznym głosowaniem.

Już wkrótce, bo 24 maja, ogłosimy ostateczne wyniki na najlepszą stronę w branży tworzyw sztucznych. Poinformujemy również o przyznanych nagrodach dla tego kto oddał największą liczbę głosów, kto napisał najciekawszy komentarz i kto najtrafniej typował ostateczne wyniki.

Czytaj więcej: Konkursy 133 Plastech 46