Lerg Liderem Innowacji i Rozwoju 2011

Lerg Liderem Innowacji i Rozwoju…
Firma Lerg otrzymała prestiżowe wyróżnienie. Firma jest wiodącym na rynku producentem i eksporterem żywic syntetycznych.

W czwartej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” firma LERG po raz kolejny sięgnęła po tytuł Lidera zajmując pierwsze miejsce w edycji regionalnej oraz trzecie miejsce w edycji ogólnopolskiej w kategorii „Dynamicznie rozwijająca się firma”.

Jury doceniło starania spółki jeśli chodzi o jej rozwój i innowacyjność, a także oferowanie produktów spełniających oczekiwania klientów.

Konkurs „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” organizowany jest od 2008 r. przez Fundację Innowacji i Rozwoju. Główną ideą przyświecającą temu wydarzeniu jest promowanie innowacyjnych i rozwojowych działań przedsiębiorstw, organizacji i gmin.

Fundacja przyznaje tytuły w dwóch edycjach: na poziomie regionalnym oraz krajowym. Udział w konkursie zgłaszać mogą przedsiębiorcy, gminy, organizacje pozarządowe, a także inne organizacje i podmioty. Tytuły przyznawane są w kategoriach: Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjna gmina, Innowacyjna organizacja, Innowacyjny projekt unijny, Dynamicznie rozwijająca się firma oraz Wizjoner IT.

W poprzednim roku firma Lerg zgłosiła się do rywalizacji w kategorii „Innowacyjna firma” zajmując pierwsze miejsce w edycji regionalnej i drugie w krajowej. Teraz, aby podkreślić stosowaną politykę wewnętrzną opartą na dynamice, elastyczności i technologii, Lerg startował w kategorii „Dynamicznie rozwijająca się firma”.


Czytaj więcej: Konkursy 136

Producent i eksporter żywic poliestrowych
 

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb, formaliny oraz produktów do renowacji karoserii samochodowej marki Polfill

Polska