Licytacja okładki Plast Echo wciąż trwa!

Licytacja okładki Plast Echo…

W niedzielę 29 stycznia miał miejsce 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak przekazał lider WOŚP, deklarowana kwota 31. Finału WOŚP wyniosła: 154 606 764 zł. Chociaż sam finał to to jednodniowa zbiórka publiczna, to towarzyszą mu również zbiórki i aukcje internetowe, które rozpoczęły się już na początku grudnia i trwają do połowy lutego.

Redakcja Plastech w tym roku przyłączyła się do tej inicjatywy organizując aukcję, na której można wylicytować okładkę drugiego numeru czasopisma Plast Echo. Zwycięzca tej licytacji będzie miał możliwość zaprojektowania pierwszej strony magazynu – umieszczenia na niej reklamy firmy, produktu, usługi, czy może ulubionego zdjęcia ... żony lub męża.

Licytacja wciąż trwa a jej wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Wylicytowana kwota wynosi obecnie 8 200 zł i wierzymy, że jeszcze wzrośnie. Zapraszamy do zabawy!

Przypominamy, że w tym roku orkiestra gra na rzecz walki z sepsą. W jej przebiegu w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Jak wynika z najnowszych badań, w skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2017 roku sepsa wystąpiła u 49 milionów ludzi na świecie, a 11 milionów zmarło.

Bezpośredni link do aukcji znajduje się tutaj: https://allegro.pl/oferta/okladka-plast-echo-dla-wosp-2023-13023735883

wosp

Czytaj więcej:
Konkursy 184
Relacja 186