Motan i Colortronic razem

Motan i Colortronic razem
Połączenie na światowym rynku producentów urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Niemiecki koncern Motan i Colortronic oraz Colortronic Systems ze Szwajcarii będą działały wspólnie pod nazwą Motan - Colortronic.

O połączeniu poinformował właśnie Motan. Powód połączenia jest dość prosty: oto bowiem od 2007 r. wszystkie trzy firmy należały do Ralf Schneider Group z siedzibą w Konstancji. W celu zintensyfikowania ich działalności, usprawnienia funkcjonowania i zarządzania od teraz będą tworzyć już jeden organizm ze wspólną sprzedażą, serwisem i wsparciem. Już wcześniej przy produkcji swoich urządzeń dopasowywały je do siebie, tak by były one szczególnie optymalne i mogły być zamiennie używane w różnego typu zastosowaniach.

Na dotychczasową ofertę Motana składały się przede wszystkim innowacyjne dozowniki, podajniki i suszarki do tworzyw. Także Colortronic oferował urządzenia peryferyjne.


Urządzenia peryferyjne niezbędne do przetwórstwa
 

Urządzenia peryferyjne niezbędne do przetwórstwa tworzyw sztucznych: dozowniki, podajniki, suszarki, młyny, manipulatory, termoregulatory, transportery taśmowe

Polska, 51-180 Wrocław, Kominiarska 42