Nagrody za stoiska na targach Pakfood

Nagrody za stoiska na targach…
Podczas targów Pakfood w Poznaniu, jak ma to miejsce zawsze podczas tego typu imprez, organizatorzy wyłonili najładniej wyglądające stoiska. Wyróżnienia powędrowały do trzech firm: Multi, Vetropack oraz Masterpress.

W konkursie ACANTHUS AUREUS, Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator Pakfoodu, nagrodził najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy, stoiska. Celem konkursu było wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych sprzyjających bezpośredniej komunikacji z rynkiem i pozytywnemu postrzeganiu wizerunku firmy. Nagrody w postaci medali otrzymali wystawcy, projektanci - do nich trafiły dyplomy oraz wykonawcy - im przyznano certyfikaty za realizacje.

Jurorom najbardziej do gustu przypadło stoisko opolskiej firmy Multi.

Może się ona pochwalić 18 - letnim doświadczeniem. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek technologię INK?JET, dzięki której zaczęto znakować polskie produkty zgodnie z obowiązującymi w świecie normami. W jej ofercie można spotkać m.in. termiczne i termotransferowe drukarki etykiet firmy Avery Dennison, a także systemy aplikujące oraz znakowarki laserowe.

Projektantem jej stoiska na targach Pakfood był Marek Birkenmayer, z kolei firmą wykonującą BWS PHU Włodzimierz Słomiński z Poznania.

stoisko firmy Multi na targach PakfoodKolejny z nagrodzonych, firma Vetropack Moravia, to spółka pochodzą z Czech. Huty szkła Vetropack są producentem opakowań szklanych - słoików i butelek. Oferują swoje produkty w kolorach bezbarwnym, zielonym, brązowym i niebieskim. Wygląd nagrodzonego stoiska, to zasługa projektanta Maji Chrostowskiej i poznańskiej firmy WEKTOR Targi Wystawy.

stoisko firmy Vetropack na targach PakfoodTrzeci z wyróżnionych wystawców, spółka Masterpress, specjalizuje się w produkcji etykiet i opakowań z materiałów samoprzylepnych, folii, laminatów i tektury litej z wykorzystaniem technologii druku flexo oraz offsetowego. Wygląd swojego targowego stoiska zawdzięcza projektantowi Joannie Korżak oraz firmie BWS PHU Włodzimierz Słomiński, która wykonała stoisko także dla spółki Multi.

stoisko firmy Masterpress na targach Pakfood


Czytaj więcej: Targi 1074 Nagrody 236

brak
 

Lider polskiego rynku spotkań, organizator targów, wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferencji i kongresów.

Polska