Nowa publikacja firmy Elesa+Ganter

Nowa publikacja firmy Elesa+Ganter
Firma Elesa+Ganter Polska opublikowała właśnie najnowszy katalog oferowanych przez siebie produktów. Opracowanie „Elesa+Ganter Nowości 2007” jest uzupełnieniem dotychczasowej oferty prezentowanej w generalnym katalogu Elesa+Ganter 022 POL oraz katalogu „Elesa+Ganter Nowości 2004". Zawiera informacje o najnowszych produktach tej marki, które weszły na rynek w bieżącym roku.

- „Katalog "Elesa+Ganter Nowości 2007" poszerza gamę oferowanych przez nas produktów o kilkaset nowych propozycji. Wewnątrz tego opracowania, liczącego sobie ponad 200 stron, można znaleźć m.in. nową serię produktów wykonanych z tworzyw zapobiegających przenoszeniu ładunków elektrycznych, nowe modele rękojeści nastawnych oraz uchwytów. Nie zabraknie też nowej serii produktów do przenośników, takich jak dwunogi, trójnogi, łączniki, uchwyty prowadnic przenośników oraz wsporniki uchwytów. To nie koniec ciekawostek. W katalogu pojawi się też nowy osprzęt hydrauliczny, m.in. korki olejowe spełniające normę ATEX” – zachęca do zapoznania się z omawianą pozycją Filip Granowski, dyrektor Elesa+Ganter Polska.

Publikacja „Elesa+Ganter Nowości 2007” jest ostatnią aktualizacją przed planowanym ukazaniem się na początku 2008 r. nowego, generalnego katalogu Elesa+Ganter. Będzie on zawierał opis dotychczasowej oferty powiększonej o pozycje, które wejdą na rynek w przyszłym roku.

Katalogi Elesa+Ganter można zamawiać poprzez stronę: www.elesa-ganter.pl.

Grupa Elesa+Ganter jest światowym liderem w produkcji znormalizowanych elementów maszyn. Marka ta została powołana do życia przez dwie współpracujące ze sobą od 30 lat firmy, ELESA i Otto Ganter. W latach 1993-94 obydwie one, jako jedne z pierwszych na świecie, uzyskały certyfikaty jakości ISO 9001.

Elesa+Ganter, to obecnie blisko 40 tys. elementów standardowych oraz wiele wykonań specjalnych. Jej produkty łączą w sobie zarówno funkcjonalność, innowacyjność i wytrzymałość, jak i dbałość o formę.

Potwierdzeniem tego jest ponad 100 patentów i ponad 20 nagród z najbardziej prestiżowych światowych wystaw i konkursów m.in. "International Forum Design Award", "Compasso d'Oro" w Mediolanie oraz "Design Center" w Stutgarcie.

Marka jest reprezentowana w ponad 30 krajach świata, m.in. w Polsce. Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy Elesa+Ganter i zajmuje się dystrybucją produktów rodzimej marki.


brak
 

Standardowe elementy maszyn: uchwyty, trzpienie, wibroizolatory, zawiasy, pokrętła, magnesy, dociski, napinacze, zestawy kołowe

Polska