Nowe gatunki granulatów czyszczących

Nowe gatunki granulatów czyszczących… Firma Dreychem po raz pierwszy na targach Fakuma zaprezentuje nowe gatunki granulatów czyszczących, specjalistycznych i ogólnego przeznaczenia, stosowanych w formowaniu wtryskowym i wytłaczaniu tworzyw sztucznych.

Wydajność to kluczowy parametr nowych granulatów o mechanicznej, chemicznej i złożonych metodach działania. W ostatecznym rozrachunku to wydajność gwarantuje krótszy czas i niższe koszty czyszczenia. Dreychem podąża w kierunku rozwoju specjalizowanych, wysokowydajnych środków czyszczących do różnorodnych zastosowań.

Opracowany w oparciu o współpracę specjalistów i klientów środek BrandEx S10 jest pierwszym produktem w całej serii. BrandEx S10 stosuje się do usuwania przypaleń z wtryskarek. Nowy środek: BrandEx E10 będzie prezentowany na targach Fakuma 2012. E10 jest przeznaczony do czyszczenia przy przetwórstwie tworzyw o wysokiej lepkości oraz kauczuków termoplastycznych.

dreychem - granulaty czyszczące


Kolejne nowe gatunki to BrandEx ST10 i LT10, które ułatwiają szybką zmianę tworzyw lub kolorów. Oba produkty są szczególnie przeznaczone do czyszczenia gorących kanałów: ST10 może być przetryskiwane przez otwartą formę, LT10 również przez formę zamkniętą. Oba materiały można też stosować do przestojów, np. podczas weekendów. Pozostawione w maszynie na czas postoju, materiały te ułatwiają ponowny jej rozruch i redukują ilość odpadów. Rozwiązują również niemal całkowicie problem zmętnienia wyprasek produkowanych z tworzyw transparentnych.

Czytaj więcej:

Reportaże

Forum