Nowe korki wlewowe oraz spustowe Elesa+Ganter

Nowe korki wlewowe oraz spustowe…
Firma Elesa+Ganter rozszerzyła ofertę hydrauliki siłowej o dwie nowe serie korków: korki wlewowe TCR i korki spustowe TSR. Nowe elementy zostały wyposażone w pierścień uszczelniający O-ring umieszczony w specjalnym rowku korpusu korków. Dzięki takiej konstrukcji korki TCR i TSR cechują się znacznie wyższą wytrzymałością na działanie wysokich ciśnień w porównaniu do podobnych elementów z płaskimi pierścieniami uszczelniającymi. Nowe produkty są polecane do zastosowań w urządzeniach wysokociśnieniowych, narażonych na oddziaływanie warunków atmosferycznych przy temperaturze pracy ciągłej do 100 stopni C.

Korki wlewowe oraz spustowe serii TCR - TSR bazują na oferowanych wcześniej produktach serii TCD i TSD. Oba modele korków są wykonane z wzmocnionego włóknem szklanym technopolimeru na bazie poliamidu (PA). TCR są wykonane w kolorze czarnym i posiadają symbol wlewu, TSR zaś w czerwonym i posiadają symbol spustu. Uszczelnienia obu modeli są wykonane z gumy syntetycznej NBR.

Korki wlewowe posiadają dwa wykonania: TCR bez otworu bocznego oraz TCRF z bocznym otworem odpowietrzającym. Ponadto na korkach można mocować aluminiowe etykiety MH z oznaczeniami i symbolami graficznymi.

Elesa+GanterElesa+Ganter


Czytaj więcej: Części standardowe 141

brak
 

Standardowe elementy maszyn: uchwyty, trzpienie, wibroizolatory, zawiasy, pokrętła, magnesy, dociski, napinacze, zestawy kołowe

Polska