Nowe opakowania na targach Taropak

Nowe opakowania na targach…
Nowe butelki z tworzyw sztucznych pokaże na zbliżających się targach Taropak 2010 w Poznaniu firma Alpha Packaging. Światowy potentat w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych przygotował na największą w kraju wystawę opakowaniową butelki z serii Power Shot.

Podczas wrześniowego Taropaku (od 13. do 16. dnia miesiąca) organizatorzy anonsują zaprezentowanie przez wystawców blisko 200 nowości produktowych. Alpha |Packaging także pojawi się na Taropaku z nowymi rozwiązaniami. Będę to butelki Power Shot o pojemności 60 ml. Do ich produkcji użyto albo polietylenu wysokiej gęstości, albo też w innej odmianie tej serii, polipropylenu. Główka szyjki wynosi zgodnie z obowiązującym standardem 20 lub 28 mm.

Butelki Power Shot są zaprojektowane specjalnie do nowych, stężonych napojów energetyzujących. Zostały wykonane w ten sposób, aby można je było łatwo, automatycznie napełniać oraz nakładać etykietę termokurczliwą na całą ich powierzchnie. Dzięki temu możliwe jest lepsze zaprezentowanie marki korzystającego z opakowań producenta.

Opakowania Alpha Packaging: seria Power Shot


Czytaj więcej: Galeria opakowań 371