Nowe pokrętła MBT w ofercie Elesa+Ganter

Nowe pokrętła MBT w ofercie…
Firma Elesa+Ganter wprowadziła do swojej oferty nowy typ pokręteł MBT, który zastąpi wcześniejsze modele. Nowy produkt jest wyposażony w zaślepkę dostępną w sześciu standardowych kolorach. Rozwiązanie takie umożliwia dostosowanie pokręteł do kolorystyki obudowy urządzenia lub oznaczenie różnymi kolorami pokręteł odpowiedzialnych za poszczególne funkcje w urządzeniu.

Oprócz koloru czarnego zestandaryzowane zostały następujące wykonania zaślepek: pomarańczowe, szare, żółte, niebieskie, czerwone.

zaślepki do pokręteł


Kształt i proporcje korpusu nowego pokrętła MBT zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii jegoużytkowania. Zwiększona została wysokość całkowita pokrętła (patrz przykład rys. 3) co jeszcze bardziej poprawiło komfort obsługi. Dzięki tym zabiegom operowanie pokrętłem jest wygodne a chwyt pewny.

Pokrętła MBT w wersji żeńskiej są dostępne z otworami gwintowanymi w zakresach od M5 do M12 oraz z gładkim otworem nieprzelotowym od fi 6mm do fi 10mm, który można zamocować na wałku poprzez np. zakołkowanie. W przypadku wersji męskiej, pokrętła dostępne są z trzpieniami gwintowanymi od M5 do M12 i w różnych standardowych długościach.

Czytaj więcej: Części standardowe 141

brak
 

Standardowe elementy maszyn: uchwyty, trzpienie, wibroizolatory, zawiasy, pokrętła, magnesy, dociski, napinacze, zestawy kołowe

Polska


Reportaże

Forum

Ramones

Własna firma produkcyjna 2021-06-06

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09

Tipen1

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-04-06

Yellow

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-03-23

Cosmoplast

Wtrysk PA6 GF 30 2021-03-20