Nowe produkty POLFILL

Nowe produkty POLFILL
Nowe produkty marki POLFILL: bezbarwny lakier STANDARD i akrylowy podkład wypełniający 2K 5:1 to sprawdzone i solidne produkty do renowacji starych, mocno zużytych powłok samochodowych.

- Klienci szukają produktów, które umożliwiłyby łatwiejszą i szybszą pracę na różnych etapach napraw blacharsko-lakierniczych. Odpowiedzią na to są lakier STANDARD i akrylowy podkład wypełniający 5:1 - dwa nowe produkty marki POLFILL, przeznaczone głównie do wysłużonych powłok lakierniczych - powiedziała Bożena Chrapisińska, menedżer ds. sprzedaży detalicznej i hurtowej marki POLFILL.

Bezbarwny lakier samochodowy STANDARD doskonale dostosowuje się do połysku starych, wysłużonych powłok lakierniczych. Jest odporny na działanie promieni UV oraz warunki atmosferyczne, co gwarantuje znakomity wygląd lakierowanej powierzchni. Jego dobra rozlewność i szlifowalność ułatwia prowadzone prace lakiernicze, a szybkie schnięcie zmniejsza czas przebywania pojazdu w komorze lakierniczej. Lakier charakteryzuje się bardzo wysoką rozlewnością i twardością po nałożeniu. Dostępny jest z utwardzaczem FAST - polecanym na chłodniejsze dni, który przyspiesza proces schnięcia - oraz z utwardzaczem NORMAL.

Akrylowy podkład wypełniający 2K 5:1 to wysokiej jakości dwukomponentowy podkład na bazie żywic akrylowych. Posiada doskonałe właściwości wypełniające oraz dobrą przyczepność do różnego rodzaju podłoży tj. stal, aluminium, szpachlówki poliestrowe, podkłady epoksydowe, laminaty poliestrowo-szklane, stare powłoki lakiernicze, czy tworzywa sztuczne. Przeznaczony jest do obróbki zarówno na sucho, jak i na mokro. Po nałożeniu charakteryzuje się gładką strukturą. Można go pokryć różnymi systemami lakierów nawierzchniowych, w tym także lakierami wodnymi. Obecnie podkład dostępny jest w kolorze jasnoszarym z utwardzaczem do podkładu wypełniającego. Dodatkowo od lipca podkład będzie dostępny w kolorze ciemnoszarym, białym i czarnym.

Markę POLFILL wprowadziła na rynek polski w 2005 r. firma LERG SA - wiodący producent i eksporter żywic syntetycznych. Portfolio marki obejmuje szeroką gamę produktów - tj. szpachlówki, masy, podkłady, lakiery, zmywacze i rozcieńczalniki – które przeznaczone są do renowacji m.in. karoserii samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, łodzi oraz jachtów. Wyroby te powstają na bazie wyselekcjonowanych surowców, co gwarantuje ich wysoką jakość. Łatwość nakładania, lekka obróbka, brak skurczów i powtarzalna jakość – to główne cechy oferowanych produktów.

Polfill


(Źródło: LERG)


Producent i eksporter żywic poliestrowych
 

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb, formaliny oraz produktów do renowacji karoserii samochodowej marki Polfill

Polska


Reportaże

Forum

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08