Nowe spoiwo akrylowe do włóknin

Nowe spoiwo akrylowe do włóknin…
FIrma BASF wprowadza do swojej oferty Acronal 2434 - nowe spoiwo akrylowe na bazie wody, które spełnia wysokie wymagania w zakresie stabilności termoprzestrzennej. Spoiwo to nadaje się w szczególności do włóknin, które są stosowane w budownictwie i w warunkach zużywania ściernego.

Acronal 2434 to samosieciująca dyspersja akrylowa, która daje wysoki poziom stabilności mechanicznej włókninom narażonym na działanie trudnych warunków termicznych. Spoiwo nadaje się w szczególności do włóknin ze sztucznych włókien, takich jak poliester. Nowo powstały produkt jest kompatybilny z innymi środkami sieciującymi, takimi jak żywice melaminowe i mocznikowe. Ponadto może być z łatwością nakładany przy pomocy tradycyjnych fulardów.

- Acronal 2434 to kolejne spoiwo wysokiej jakości, jakie możemy zaoferować naszym klientom z branży włóknin - mówi Jurgen Pfister z firmy BASF. - Nasza nowatorska dyspersja akrylowa sprawdza się wyśmienicie w szczególności w przypadku włóknin narażonych na działanie trudnych warunków termicznych i mechanicznych.

Nowe spoiwo uzupełnia kompleksową gamę dyspersji i żywic BASF, która zostanie zaprezentowana na targach Index w Genewie w dn. 4-7 kwietnia.

BASFbrak
 

Chemikalia, środki uszlachetniające, tworzywa sztuczne, poliuretany

Polska