Nowe wziernikowe wskaźniki przepływu HVF

Nowe wziernikowe wskaźniki…
Firma Elesa+Ganter wprowadziła do swojej oferty wziernikowe wskaźniki przepływu o oznaczeniu HVF. Nowy, unikatowy na rynku produkt jest przeznaczony do sprawdzania przepływu cieczy przez rurę oraz jej właściwości takich, jak np. kolor, obecność cząsteczek stałych, zanieczyszczeń itp. Wziernikowe wskaźniki przepływu mogą być stosowane z różnymi rodzajami cieczy, w tym z zimną i gorącą wodą, olejami, benzyną, alkoholami oraz roztworami na bazie glikolu.

Wskaźniki przepływu HVF są przeznaczone do stosowania w różnych sektorach przemysłu, w celu monitorowania i sprawdzania przepływów w procesach przemysłowych, takich jak systemy chłodnicze, grzewcze i smarowania, oczyszczanie ścieków, filtracja i destylacja, systemy ochrony przeciwpożarowej, technologie w przemyśle naftowym i rafineryjnym czy branży drukarskiej.

Zarówno czarne wsporniki, jak i czerwona oś z wirnikiem są wykonane z technopolimeru na bazie polipropylenu, co czyni ten produkt unikalnym na rynku. Pręty łączące są wykonane z niklowanego mosiądzu, a pierścienie uszczelniające z gumy syntetycznej NBR. Konstrukcję wskaźników HVF zaprojektowano ze szkła laboratoryjnego Pyrex, tak aby umożliwić maksymalną widoczność i możliwość kontroli przepływu cieczy pod każdym kątem.

Wskaźnik może wytrzymać przepływ cieczy o maksymalnej temperaturze 100 st. C i maksymalnym ciśnieniu 12-25 bar (w zależności od wymiaru).

Elesa+Ganter


Czytaj więcej: Części standardowe 141

brak
 

Standardowe elementy maszyn: uchwyty, trzpienie, wibroizolatory, zawiasy, pokrętła, magnesy, dociski, napinacze, zestawy kołowe

Polska