Nowy automat pakujący Polpak D2000ECO

Nowy automat pakujący Polpak…
W 2014 roku firma Polpak wprowadziła do swojej oferty nowy automat pakujący Polpak D2000ECO. Maszyna okazała się na tyle interesująca, iż jury tegorocznych targów Taropak postanowiło wyróżnić urządzenie Medalem MTP.

Nowy automat pakujący jest nowszą wersją maszyny D2000, przy czym przyrostek Eco świadczy o proekologicznych rozwiązaniach zastosowanych w urządzeniu. Maszyna przeznaczona jest do produkcji opakowań stojących (typu doypack), zarówno do produktów sypkich, jak i płynów. Urządzenie wykorzystuje energooszczędną technologię zamiany głównych napędów pneumatycznych napędami z serwomotorami. Dzięki temu maszyna jest tańsza w eksploatacji, prostsza w obsłudze i bardziej przyjazna dla środowiska.

Linia zaprezentowana przez Polpak na targach Taropak jest linią kompletną: od rozwijania folii z bobiny, przez formowanie opakowania i jego zgrzewanie, po dozowanie; do linii można też podłączyć kolejne elementy, np. układarkę w karton.

Więcej o nowym urządzeniu opowiada w naszym materiale wideo Anna Zubelewicz z firmy Polpak.W ofercie Polpak Packaging znajdą Państwo
 

W ofercie Polpak Packaging znajdą Państwo m.in. opakowania kosmetyczne takie jak: opakowania airless, aplikatory do pudru, butelki silikonowe, słoje, perfumetki. Ponadto dostarczamy również zamknięcia do opakowań: spryskiwacze, atomizery, dozowniki, kroplomierze i nakrętki.

Polska


Reportaże

Forum

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22

Todarek12

Prototypowa forma wtryskowa 2020-09-10

Todarek12

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-09-07

Piotrekente

Czas cyklu 2020-09-01

Todarek12

Opłacalność przewijania folii stretch 2020-08-26