Nowy automat pakujący Polpak D2000ECO

Nowy automat pakujący Polpak…
W 2014 roku firma Polpak wprowadziła do swojej oferty nowy automat pakujący Polpak D2000ECO. Maszyna okazała się na tyle interesująca, iż jury tegorocznych targów Taropak postanowiło wyróżnić urządzenie Medalem MTP.

Nowy automat pakujący jest nowszą wersją maszyny D2000, przy czym przyrostek Eco świadczy o proekologicznych rozwiązaniach zastosowanych w urządzeniu. Maszyna przeznaczona jest do produkcji opakowań stojących (typu doypack), zarówno do produktów sypkich, jak i płynów. Urządzenie wykorzystuje energooszczędną technologię zamiany głównych napędów pneumatycznych napędami z serwomotorami. Dzięki temu maszyna jest tańsza w eksploatacji, prostsza w obsłudze i bardziej przyjazna dla środowiska.

Linia zaprezentowana przez Polpak na targach Taropak jest linią kompletną: od rozwijania folii z bobiny, przez formowanie opakowania i jego zgrzewanie, po dozowanie; do linii można też podłączyć kolejne elementy, np. układarkę w karton.

Więcej o nowym urządzeniu opowiada w naszym materiale wideo Anna Zubelewicz z firmy Polpak.W ofercie Polpak Packaging znajdą Państwo
 

W ofercie Polpak Packaging znajdą Państwo m.in. opakowania kosmetyczne takie jak: opakowania airless, aplikatory do pudru, butelki silikonowe, słoje, perfumetki. Ponadto dostarczamy również zamknięcia do opakowań: spryskiwacze, atomizery, dozowniki, kroplomierze i nakrętki.

Polska


Reportaże

Forum

Tipen1

Wytłaczarka HDPE, przegrzewa. 2019-07-25

Yellow

Problem z plastyfikacją PS 2019-07-14

Yellow

Docisk agregatu w maszynach hydraulicznych Engel. 2019-06-28

Yellow

Wtryskiwanie PPS 2019-06-26

Opelman

Białe smugi blisko punktu wtrysku PA 66+30GF 2019-06-26