Okładka "Plast Echo" dla WOŚP 2023!

Okładka "Plast Echo" dla WOŚP…

Jak wynika z najnowszych badań, w skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2017 roku sepsa wystąpiła u 49 milionów ludzi na świecie, a 11 milionów zmarło z jej powodu. Prawie połowa zachorowań dotyczyła dzieci (około 20 milionów), a w populacji do 5. roku życia sepsa była przyczyną 2,9 miliona zgonów.

Dlatego też 31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”

Po raz pierwszy w historii za zebrane pieniądze zostanie zakupiony nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy, który posłuży każdej osobie.

My również postanowiliśmy przyłączyć się do tej fantastycznej inicjatywy i dlatego „Plast Echo”, czasopismo branży tworzyw sztucznych, po raz pierwszy bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!

Jedną z cech wyróżniających każdy numer „Plast Echo” jest jego okładka. W opracowanie każdej z nich wkładamy zawsze wiele serca, pracy i czasami wielogodzinnych, gorących dyskusji. Ale robimy to z przyjemnością, bo pozytywne opinie naszych czytelników dodają nam skrzydeł.

Mimo wielu atrakcyjnych ofert okładka żadnego numeru „Plast Echo” nie miała charakteru komercyjnego, nie sprzedaliśmy jej i nie mamy takiego zamiaru. Ale ... oddamy ją za darmo! Oddamy ją temu, kto postanowi wesprzeć cel 31. Finału WOŚP - Chcemy wygrać z sepsą! Dlatego wystawiamy na specjalnej aukcji charytatywnej możliwość zaprezentowania się na okładce marcowo-kwietniowego numeru „Plast Echo”!

Zasady naszej akcji są wyjątkowo proste - zwycięzca licytacji będzie miał szansę zaprojektować własną okładkę dla drugiej w 2023 r. odsłony „Plast Echo”, która ukaże się na początku marca zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej.

Na okładce musi znaleźć się nazwa naszego magazynu oraz logo WOŚP. Reszta zależy od was. Możecie umieścić na niej reklamę waszej firmy, produktu, usługi, ulubione zdjęcie… Zależy nam oczywiście, aby wyglądała olśniewająco i wpisywała się w styl naszych dotychczasowych okładek.

Jeśli takie będzie życzenie zwycięzcy, nasz dział graficzny pomoże w zaprojektowaniu okładki. Propozycję i materiały graficzne należy dosłać do 14.02.2023 r. Numer „Plast Echo”, wg planu wydawniczego, zostanie wysłany do drukarni 24.02.2023 r.

Licytacja potrwa do 8.02.2023 r. Ale nie czekajcie do ostatniej chwili! Będzie rewelacyjnie, jeśli uda nam się pozyskać jak najwięcej pieniędzy na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy - bo przypominamy, że właśnie taki jest cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Dodajmy, że platforma Allegro, na której znajdziecie aukcję, nie pobiera prowizji od ofert charytatywnych. Całą wylicytowana kwota zostanie przekazana na wskazany cel.

I jeszcze coś! Redakcja czasopisma z nieskrywaną chęcią porozmawia ze zwycięzcą aukcji a treść tej rozmowy zostanie opublikowana nie tylko w numerze „Plast Echo” ale również na portalu Plastech!

Zapraszamy zatem do świetnej zabawy w szczytnym celu!

Aukcję znajdziecie TUTAJ

wosp