Okładka "Plast Echo" dla WOŚP 2024

Okładka "Plast Echo" dla WOŚP…

"Plast Echo", czasopismo branży tworzyw sztucznych, po raz kolejny bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!

28 stycznia 2024 r. odbędzie się 32. finał WOŚP i z tego powodu wystawiamy na specjalnej aukcji charytatywnej możliwość zaprezentowania się na okładce numeru "Plast Echo"!

Zasady naszej akcji są wyjątkowo proste – zwycięzca licytacji będzie miał szansę zaprojektować własną okładkę dla czwartej w 2024 r. odsłony "Plast Echo", która ukaże się pod koniec lipca zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej.

Na okładce musi znaleźć się nazwa naszego magazynu oraz logo WOŚP. Reszta zależy od was. Możecie umieścić na niej reklamę waszej firmy, produktu, usługi, ulubione zdjęcie… Zależy nam oczywiście, aby wyglądała olśniewająco i wpisywała się w styl naszych dotychczasowych okładek. Jeśli takie będzie życzenie zwycięzcy, nasz dział graficzny pomoże w zaprojektowaniu okładki.

I jeszcze coś!

Redakcja czasopisma z nieskrywaną chęcią porozmawia ze zwycięzcą aukcji, a treść tej rozmowy zostanie opublikowana nie tylko w numerze "Plast Echo", ale również na portalu Plastech!


Okładka Plast Echo


W zeszłym roku licytację naszej okładki wygrała firma Packman z Łajsk w województwie mazowieckim, która wspomogła 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotą 8200 zł. Do rozmowy z Tomaszem Bielińskim, prezesem firmy Packman, na temat działalności przedsiębiorstwa, jego asortymentu i najbliższej przyszłości, możecie wrócić tutaj.

Licytacja potrwa do 8.02.2024 r. Ale nie czekajcie do ostatniej chwili! Będzie rewelacyjnie, jeśli uda nam się pozyskać jak najwięcej pieniędzy na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych – bo właśnie taki jest cel zbliżającego się 32. Finału WOŚP.

Propozycję i materiały graficzne należy dosłać do 1 czerwca 2024 r. Czwarty numer "Plast Echo", wg planu wydawniczego, zostanie wysłany do drukarni 19.07.2024 r.

Liczymy na was!


Czytaj więcej: