Opakowania PolyWoven firmy Mondi

Opakowania PolyWoven firmy Mondi
Torby PolyWoven Bag firmy Mondi są jednocześnie lekkie i bardzo wytrzymałe. Opakowanie produkowane jest przy użyciu technologii laminowania przez wytłaczanie. Nadaje się do automatycznego napełniania i jest łatwe do paletyzacji. Mocna, niezawodna torba jest także dobrym narzędziem komunikacji dzięki dużej powierzchni zadruku, który może obejmować także spód torby.

- Jest to szczególnie ważne w przypadku dużych toreb zazwyczaj leżących płasko na półkach - mówi Ralph Landwehr z firmy Mondi Consumer Packaging. - W zależności od potrzeb klienta, powierzchnia boczna i dolna mogą być pokryte błyszczącym lub matowym zadrukiem, tak aby w możliwie najlepszy sposób uwydatnić markę i przyciągnąć uwagę klientów. Torby PolyWoven łączą takie zalety, jak doskonała prezentacja produktu, lekkość, odporność na rozdarcia; są przyjazne dla środowiska i podlegają recyklingowi.

Spód torby jest zamykany przez zgrzewanie, podczas gdy górna jej część może być wykonywana w różnych wersjach. Także zamknięcie jest wariantywne - opakowanie może być zgrzewane na gorąco, składane z taśmą czy zakończone szwem zamykającym. Torby PolyWoven Bag mogą być stosowane do pakowania różnorodnych produktów, jak np. nawozy, nasiona, mąka, cukier, ryż czy karma dla zwierząt.

PolyWoven Bag