Piovan zmienia siedzibę

Piovan zmienia siedzibę
Polski oddział firmy Piovan zmienia siedzibę. Spółka przenosi się z Wrocławia do Bykowa. - Nowa siedziba pozwoli na jeszcze sprawniejszą obsługę naszych klientów – mówi Krzysztof Frankiewicz, dyrektor Piovan.

Dotychczas Piovan prowadził swoją działalność we Wrocławiu przy ul. Legnickiej. Po przeprowadzce nowy adres siedziby, to: Byków 58, 55-095 Mirków, również w województwie dolnośląskim.

- Cały czas się rozwijamy, więc zmiana siedziby jest rzeczą naturalną. Dzięki temu będziemy w stanie zapewnić jeszcze bardziej kompleksową obsługę naszym klientom. Ponadto do naszej dyspozycji pomieszczeń i co szczególnie ważne będziemy dysponować większym magazynem niż było to w przypadku wrocławskiej siedziby - ocenia Beata Pawłowska z firmy Piovan.

Piovan należy do grona czołowych producentów urządzeń peryferyjnych do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Paleta jego produktów pozwala na dobór odpowiednich rozwiązań w zakresie obróbki granulatów oraz ekonomiki procesów produkcyjnych.

Firma prowadzi oddziały na czterech kontynentach. Ma też trzy zakłady produkcyjne: we Włoszech, Brazylii i Chinach. W jej ofercie znajdują się podajniki, suszarki, dozowniki, termoregulatory, chłodnice, młyny, osuszacze do narzędzi oraz oprogramowanie.

Czytaj więcej: Ludzie i firmy 362