Piramidy w świecie opakowań

Piramidy w świecie opakowań…
Wiodący producent kosmetyków Schwarzkopf & Henkel wykorzystuje oryginalne słoiczki do kremu w kształcie piramidy, opracowane przez RPC Bramlage, wprowadzając na rynek odnowioną ofertę produktu do pielęgnacji włosów z serii Gliss Kur.

Formowane na specjalne zamówienie słoiczki o poj. 150 ml do odżywki Gliss Kur Hair Repair sprzedawane są na różnych rynkach europejskich. Nowy projekt odzwierciedla zarówno dążenie firmy Schwarzkopf & Henkel do maksymalnego wyeksponowania produktu na półce, jak i potrzebę dostosowania wyglądu opakowania do innych produktów serii Gliss Kur.

Czteroczęściowa konstrukcja z PP składa się z zewnętrznego słoiczka w kształcie piramidy, denka i okrągłego, zakręcanego wieczka z wkładką dodatkowo zabezpieczającą produkt.

Pojemnik jest produkowany w łagodnym, perłowym kolorze i ozdobiony atrakcyjnymi, opalizującymi etykietami po każdej stronie słoiczka, a na spodzie znajduje się dodatkowo etykieta podająca ważne informacje o produkcie. Zakłady RPC Bramlage stworzyły prototypy nowego projektu, aby sprawdzić jakość etykietowania na opakowaniu o nietypowym kształcie.

RPC Bramlage GmbH
Brageler Straße 70,
D-49393 Lohne, Germany
Tel: +49 (0)4442 881-0
Fax:: +49 (0)4442 881-252
Email: management@rpc-bramlage.de

Czytaj więcej: Słoiki 11