Plast Line przedstawicielem Kautexu

Plast Line przedstawicielem…
Firma Plast Line z Wrocławia została przedstawicielem kolejnego zagranicznego oferenta maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Nowym partnerem Plast Line została spółka Kautex Maschinenbau. - Na targach Plastpol 2011 zaprezentujemy po raz pierwszy program produkcyjny nowego partnera, dostawcy w zakresie maszyn i urządzeń do przetwarzania metodą wytłaczania rozdmuchu. Kautex Maschinenbau jest liderem na świecie jeśli chodzi o innowacyjne wytłaczanie z rozdmuchem. Ten producent oferuje swoim klientom rozwiązania wyróżniające się pod względem jakości, technologii i usług – mówi Jacek Dobrzyński, szef Plast Line.

Tym samym dzięki nawiązaniu współpracy z Kautexem oferta Plast Line została poszerzona o kompletne linie do wytłaczania i rozdmuchu, specjalne wytłaczarki 3D, wytłaczarki kompaktowe, specjalne maszyny do butelek na wodę wykonanych z poliwęglanu, systemy i projekty pod klucz oraz usługi i szkolenia.

Plast Line od dawna jest też przedstawicielem takich firm jak Motan - Colortronic, Regloplas, Getecha oraz M Fordersysteme.


Czytaj więcej: Rynek 867

Urządzenia peryferyjne niezbędne do przetwórstwa
 

Urządzenia peryferyjne niezbędne do przetwórstwa tworzyw sztucznych: dozowniki, podajniki, suszarki, młyny, manipulatory, termoregulatory, transportery taśmowe

Polska, 51-180 Wrocław, Kominiarska 42