Plastech.pl na Facebooku

Plastech.pl na Facebooku
Miło nam poinformować, że wortal Plastech pojawił się w najpopularniejszym serwisie społecznościowym na świecie – Facebooku. Nasz adres to facebook.com/Plastech.

Będziemy tam prezentować najciekawsze informacje pochodzące z wortalu. Chcemy również, aby nasza strona pozwoliła jeszcze lepiej poznać osoby działające na co dzień w branży tworzyw sztucznych i opakowań. Tylko zarejestrowani fani Plastechu na Facebooku będą mogli też korzystać z naszych specjalnych promocji.

Jak zostać fanem Plastechu?
- jeżeli masz konto na Facebooku kliknij w poniższy link “Lubię to” i zaloguj się do Facebook’a- jeżeli nie masz konta na Facebooku, zarejestruj się na stronie www.facebook.pl (rejestracja trwa ok. 2-3 minuty), a następnie kliknij w link “Lubię to” i zaloguj się do Facebooka.

Zapraszamy na facebook.com/Plastech

Promocja
Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy naszą pierwszą promocję: prestiżowy wpis Biznes Premium do Katalogu Firm wortalu Plastech.pl z rabatem 50% tylko dla tych, którzy lubią Plastech na Facebooku! Tylko dziś 3 pakiety w promocyjnej cenie! Zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej: Plastech 39Forum

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Ramones

Własna firma produkcyjna 2018-04-30

Reportaże