Plastech.pl na Facebooku

Plastech.pl na Facebooku Miło nam poinformować, że wortal Plastech pojawił się w najpopularniejszym serwisie społecznościowym na świecie – Facebooku. Nasz adres to facebook.com/Plastech.

Będziemy tam prezentować najciekawsze informacje pochodzące z wortalu. Chcemy również, aby nasza strona pozwoliła jeszcze lepiej poznać osoby działające na co dzień w branży tworzyw sztucznych i opakowań. Tylko zarejestrowani fani Plastechu na Facebooku będą mogli też korzystać z naszych specjalnych promocji.

Jak zostać fanem Plastechu?
- jeżeli masz konto na Facebooku kliknij w poniższy link “Lubię to” i zaloguj się do Facebook’a- jeżeli nie masz konta na Facebooku, zarejestruj się na stronie www.facebook.pl (rejestracja trwa ok. 2-3 minuty), a następnie kliknij w link “Lubię to” i zaloguj się do Facebooka.

Zapraszamy na facebook.com/Plastech

Promocja
Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy naszą pierwszą promocję: prestiżowy wpis Biznes Premium do Katalogu Firm wortalu Plastech.pl z rabatem 50% tylko dla tych, którzy lubią Plastech na Facebooku! Tylko dziś 3 pakiety w promocyjnej cenie! Zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej: